فوری ! ارسال امضای قرارداد استراماچونی برای استقلال

فوری-!-ارسال-امضای-قرارداد-استراماچونی-برای-استقلال

فوری ! ارسال امضای قرارداد استراماچونی برای استقلال : به گزارش ” اسپرت اسکولار ” ،  بالاخره بعد از اخبار و شایعات بسیار درباره ی پیوستن استراماچونی به تیم فوتبال استقلال تهران و کش و قوس های فراوان در روند مذاکرات آبی ها با این سرمربی نام آشنای ایتالیایی، روز گذشته آندره آ استراماچونی با حضور در استقلال موافقت کرد و قرار بر این شد که استراماچونی در لیگ نوزدهم هدایت نیمکت آبی های پایتخت را بر عهده بگیرد.  بر اساس این توافق قرار شده است تا آندره آ استراماچونی امضای قرارداد را به صورت پست الکترونیک به دست مسئولان استقلال تهران برساند.

 

امروز پیش از شروع جلسه هیئت مدیره استقلال استراماچونی امضای قرارداد خود را از طریق ایمیل به امیرحسین فتحی تحویل داد تا مدیرعامل آبی ها بتواند در جلسه امروز موافقت اعضای هیئت مدیره را بگیرد.

در جلسه ی اعضای هیئت مدیره ی باشگاه استقلال که امروز برگزار شد ، تمام اعضای هئیت مدیره با حضور استراماچونی بر روی نیمکت استقلال موافقت کردن و تنها حضور استراماچونی در تهران باقی مانده است تا به صورت حضوری قرار داد نهایی با استقلال را به امضا برساند و این مربی به صورت سمی به هواداران معرفی شود.

بر این اساس قرار است استراماچونی ظرف روزهای آینده به ایران بیاید تا ضمن امضای نهایی و رسمی قرارداد جلسه معارفه خود را با حضور خبرنگاران برگزار کند.

استقلال فصل قبل وینفرد شفر را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود می دیدید اما بعد از شکست برابر پدیده در هفته های پایانی فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت در این تیم فعالیت کرد.

 

توافق نهایی استقلال-استراماچونی:استرا به تهران می آید !

چرا استراماچونی ۴۸ ساعت از استقلال مهلت گرفته است ؟ 

دیدگاه‌ها 0

*
*