فوری : آغاز کار دستیاران استراماچونی در تهران

فوری--آغاز-کار-دستیاران-استراماچونی-در-تهران

فوری : آغاز کار دستیاران استراماچونی در تهران ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، بالاخره بعد از اخبار و شایعات بسیار درباره ی پیوستن استراماچونی به تیم فوتبال استقلال تهران و کش و قوس های فراوان در روند مذاکرات آبی ها با این سرمربی نام آشنای ایتالیایی، در چند روز  گذشته آندره آ استراماچونی با حضور در استقلال موافقت کرده و مذاکرات استقلال با سرمربی سابق اینتر نتیجه ی مطلوب داشته .

بر اساس اخبار حاصله از باشگاه استقلال قرار بر این شد که استراماچونی در لیگ نوزدهم هدایت نیمکت آبی های پایتخت را بر عهده بگیرد.  بر اساس این توافق آندره آ استراماچونی امضای قرارداد را به صورت پست الکترونیک به دست مسئولان استقلال تهران رساند.

پس از توافق اولیه استقلال با آندره استراماچونی سرمربی  نام آشنای ایتالیایی ، این مربی دو دستیار خود را برای بازدید نهایی از امکانات و شرایط  استقلال به تهران فرستاده است.

دو دستیار سرمربی ایتالیایی استقلال دیشب به تهران رسیدند و به هتل محل اقامت خود رفتند.

استراماچونی که با استقلال به توافق اولیه رسیده  ، بعد از آخرین بررسی ها با این تیم قرارداد خود را نهایی می کند.

دو دستیار استراماچونی دیشب از طریق فرودگاه امام خمینی وارد تهران شده اند و امروز ماموریت خود را انجام می دهند.این دو دستیار شامل یک بدنساز و یک آنالیزور هستند که طی روزهای آینده به دیدن امکانات باشگاه و برنامه ریزی می پردازند.

سرمربی احتمالی استقلال بعد از معرفی شدن از سوی باشگاه در هفته جاری به تهران سفر می کند تا رسما کار در تهران را آغاز کند و استقلالی هابعد از انتخاب او و امضای قرارداد با دستیاران انتخابی استراماچونی، پرونده نقل و انتقالات بازیکنان را دنبال کنند.

 

اخبار مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*