فن دایک پیشنهاد نجومی بارسلونا را رد کرد!

فن دایک پیشنهاد نجومی بارسلونا را رد کرد! به گزارش “اسپرت اسکولار “، یک سال و نیم قبل بود که لیورپول موفق شد در فصل نقل و انتقالات زمستانی با ویرژیل فن دایک، مدافع وقت ساوتهمپتون به عنوان گران ترین مدافع تاریخ فوتبال به توافق برسد و گرچه در ابتدا برخی مدعی شدند پرداخت 75 میلیون پوند برای وی زیاد است، اما ویرژیل فن دایک در ادامه نشان داد لایق پرداخت چنین رقمی بوده است.

خبرهای داغ ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

نشریه میرر امروز گزارشی در مورد تمایل بارسلونا به خرید این مدافع باکیفیت منتشر کرده است. اما به نظر می رسد مدیران بارسا نیز می دانستند قرار نیست این انتقال خیلی سریع رنگ واقعیت به خود بگیرد و تنها خواهان جویا شدن نظر مدافع وسط مرسی سایدی ها بوده اند که البته پاسخ ویرژیل فن دایک، قاطعانه منفی بوده است.

فن دایک که نقش مهمی در قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان ایفا کرد، فصل قبل به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر نیز انتخاب شد و نقش مهمی در بیشترین تعداد کلین شیت فصل از سوی تیمش ایفا کرد.

به جز فن دایک، چند هفته قبل بارسا برای خرید محمد صلاح هم اقدام کرده بود که پاسخ وی نیز منفی بود و به نظر می رسد سرنوشت نه چندان خوب فیلیپ کوتینیو در نوکمپ، آینه عبرت دیگر بازیکنان لیورپول شده است.

دیدگاه‌ها 0

*
*