فردا،روز سرنوشت ساز داغ ترین انتقال دنیا:نیمار باز می گردد؟

فردا،روز سرنوشت ساز داغ ترین انتقال دنیا:نیمار باز می گردد؟ به گزارش ” اسپرت اسکولار “، اخبار و شایعات در مورد احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا روز به روز بیشتر می شود و موندو دیپورتیوو به نقل از منابع برزیلی مدعی شد فردا جلسه ای بین پدر نیمار، مدیر برنامه این بازیکن و یک نماینده از باشگاه بارسلونا برای بررسی احتمال انتقال نیمار به بارسا برگزار خواهد شد.

آندره کوری، مرد مورد اعتماد هیئت مدیره باشگاه بارسلونا به نمایندگی از این تیم در جلسه مذکور حاضر خواهد شد و به نظر می رسد شانس بالایی برای ایجاد توافق بین طرفین، یعنی نیمار و باشگاه بارسلونا وجود دارد.

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

اما این گام اول ماجراست و اگر بازیکن و باشگاه توافق کنند، مرحله بعدی مذاکره بارسلونا با پاری سن ژرمن است زیرا بعید است باشگاه متمول فرانسوی به راحتی حاضر به فروش گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال باشد.

در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال ورود بازیکنانی چون عثمان دمبله، ایوان راکیتیچ و یا فیلیپ کوتینیو به این معامله شنیده شده و ممکن است بارسا یکی از این بازیکنان را به اضافه پول نقد در ازای جذب نیمار به باشگاه فرانسوی واگذار کند. به هر حال ابتدا باید نتیجه جلسه فردا روشن شود و در صورت توافق شخصی نیمار با بارسلونا، مرحله بعدی مذاکرات آغاز شود.

دیدگاه‌ها 0

*
*