غیبت احتمالی سردار آزمون در تمرینات تیم ملی؟

غیبت احتمالی سردار آزمون در تمرینات تیم ملی؟ به گزارش اسپرت اسکولار ، سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان که پس از یک فصل پرفشار در لیگ روسیه و قهرمانی با تیم زنیت سن‌پترزبورگ، چند روز پیش به ایران بازگشت، در صورت موافقت مارک ویلموتس احتمالاً در روز‌های ابتدایی اردوی تیم ملی حاضر نخواهد بود.

 

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان که دو بازی زنیت در هفته‌های پایانی لیگ روسیه را هم به دلیل مصدومیتی جزئی از دست داده بود و غیبت او باعث از دست رفتن آقای گلی لیگ روسیه نیز شد، هنوز در ناحیه مصدومیت خود احساس درد دارد.

سردار آزمون برای پشت سر گذاشتن مصدومیت خود تا بهبودی کامل  و رفع خستگی نیاز به استراحتی ۱۰ روزه دارد که او قرار است در خصوص اعلام وضعیتش و در خواست معافیت احتمالی چند روزه از تمرینات اردوی تیم ملی ، با مارک ویلموتس ، سرمربی جدید تیم ملی صحبت کند .

 

در صورت موافقت سر مربی تیم ملی ، احتمالاً سردار آزمون در روز‌های ابتدایی اردوی تیم ملی حضور نداشته باشد و پس از گذراندن دوره ی نقاهت و بهبودی کامل در تمرینات تیم ملی ملی حضور پیدا کند.

اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان از فردا (شنبه) در آکادمی ملی فوتبال برگزار خواهد شد و ملی‌پوشان کشورمان باید طبق موعد مقرر در روز‌های ۱۶ و ۲۱ خرداد ماه در دو دیدار دوستانه به مصاف سوریه و کره جنوبی بروند.

 

اخبار مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*