عملکرد خیره کننده ی گرت بیل،عامل پایان تنش در رئال مادرید!

عملکرد خیره کننده ی گرت بیل،عامل پایان تنش در رئال مادرید!به گزارش ” اسپرت اسکولار “، گرت بیل دیشب درس بزرگی به زین الدین زیدان سرمربی خود داد. یک ماه پیش بود که زیدان در نشستی خبری صراحتا گفت که اگر بیل همین فردا از رئال برود، خوب خواهد شد. سرمربی فرانسوی اذعان داشت که بی تاب جدایی ستاره ولزی است و اینکه دیگر روی او حساب نمی کند.

اظهارنظری که واکنش بسیار تند ایجنت بیل را به همراه داشت اما خود او سکوت کرد و ترجیح داد پاسخ زیدان را ندهد. زیزو اما در نشست خبری بعدی خود ترجیح داد کمی حرف هایش را تعدیل کند و گفت که خود بیل قصد ترک رئال را داشته و او اصراری بر این موضوع ندارد.

در تمام هفته های اخیر صحبت از جدایی بیل از رئال بود. در مقطعی گفته می شد او به یک باشگاه چینی خواهد رفت و حتی کار انتقال او نیز تمام شده بود با این حال بیل ترجیح داد در رئال بماند؛ با وجود اینکه می دانست زیدان روی او حساب نمی کند.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید

عملکرد-خیره-کننده-ی-گرت-بیل،عامل-پایان-تنش-در-رئال-مادرید-3

در ادامه :

با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات انگلیس مشخص شد که دیگر باشگاهی وجود ندارد که بتواند دستمزد هنگفت او را پرداخت کند. اخیرا از بایرن مونیخ به عنوان مقصد بعدی بیل نام برده می شد اما این انتقال هم منتفی شد تا در نهایت زیدان تسلیم شده و گرت بیل را در فهرست 18 نفره بازی با سلتا قرار دهد و او حتی در ترکیب اصلی نیز جای گرفت. اتفاقی که البته حیرت خیلی ها را به دنبال داشت.

اینکه زیدان پس از کشمکش های زیاد با بیل در نهایت او را در ترکیب ابتدایی بازی با سلتا قرار داد، در تصور کمتر کسی می گنجید. بیل که در مقطع پایانی فصل گذشته نیز با بی مهری زیدان اکثر بازی ها را روی نیمکت نشسته بود، امشب از بهترین های رئال بود و پاس گل اول تیمش را نیز به کریم بنزما داد. استارت های انفجاری و سرعت خیره کننده او در بسیاری صحنه ها رئال را از فشار میزبان خارج کرد.

در نهایت او نیمه دوم جای خود را به ایسکو داد در حالی که هیچکس نمی تواند عملکرد او را زیر سوال ببرد. کسی چه می داند؟ شاید اگر هازارد مصدوم نشده بود، زیدان به بیل میدان نمی داد اما ستاره ولزی با سکوت و متانت خود در تمام این هفته ها و با تسلیم نشدن برابر بی مهری های سرمربی، تمرکز خود را روی تمرینات گذاشت و امروز مزد صبوری خود را گرفت. به نظر می رسد که دورانی جدید برای بیل در رئال شروع شده باشد و او حالا امیدوار است که نظر زیدان را نیز تغییر داده باشد.

 

عملکرد-خیره-کننده-ی-گرت-بیل،عامل-پایان-تنش-در-رئال-مادرید
عملکرد-خیره-کننده-ی-گرت-بیل،عامل-پایان-تنش-در-رئال-مادرید-2

دیدگاه‌ها 0

*
*