علیپور: به اروپا می روم تا پرسپولیس سود کند!

علیپور-به-اروپا-می-روم-تا-پرسپولیس-سود-کند!

علیپور: به اروپا می روم تا پرسپولیس سود کند! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، علی علیپور، مهاجم گلزن پرسپولیس که طی دو فصل اخیر عملکرد مناسبی از خود در این تیم به جا گذاشته، اکنون برای ارتقای سطح فوتبال خود و تجربه ی فوتبال تمام حرفه ای ، در سودای حضور در فوتبال اروپاست و بر این اساس لحظاتی پیش با حضور در باشگاه با مدیران این تیم در خصوص جدایی‌اش به گفتگو نشست و از سران سرخ پوشان تقاضای موافقت با جدایی اش از پرسپولیس را داشت.

 

علیپور که فصل گذشته را با عنوان آقای گلی و لیگ هجدهم را نیز با حضور در جایگاه دوم گلزنان به پایان رساند، اکنون دو پیشنهاد از لیگ اسپانیا و بلژیک در اختیار دارد و به دنبال شرایطی است تا باشگاه با صدور رضایتنامه‌اش موافقت کند و زمینه ی ترانسفر او از پرسپولیس به لیگ های معتبر اروپایی فراهم شود.

 

علیپور بعد از خروج از باشگاه در خصوص شرایط خود گفت: طی روزهای اخیر صحبت‌هایی در این زمینه داشتم و آن را در صفحه رسمی‌ام به اطلاع هواداران هم رساندم. هر کسی افتخار می‌کند که شانس پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشته باشد و من هم همینطور. اکنون اما به دنبال حضور در فوتبال اروپا هستم و دو پیشنهاد از اسپانیا و بلژیک دارم که آن را به اطلاع باشگاه رساندم. امیدوارم در این زمینه اقدام شود و باشگاه از انتقالم نیز به سود برسد.

 

خبرهای پرسپولیس را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*