عصبانیت شدید اینفانتینو از عدم حضور رونالدو در مراسم بهترین های فیفا

عصبانیت شدید اینفانتینو از عدم حضور رونالدو در مراسم بهترین های فیفا : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، دیشب مراسم بهترین های سال فیفا در شهر میلان ایتالیا برگزار شد و بر خلاف انتظارات، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی و 34 ساله یوونتوس تصمیم گرفت در این مراسم شرکت نکند.

این در حالیست که چند هفته قبل و در حالیکه به نظر می رسید رونالدو شانسی برای دریافت جایزه بهترین بازیکن فصل لیگ قهرمانان از سوی یوفا ندارد، وی حاضر شد تا موناکو سفر کرده و شاهد دریافت جایزه ویرژیل فن دایک هلندی باشد، اما گرچه از تورین تا میلان دو ساعت راه است، اما کریستیانو رونالدو در مراسم دیشب غایب بود.

مراسم اهدای جایزه ی مرد سال فوتبال جهان لیونل مسی+ویدیو

عصبانیت-شدید-اینفانتینو-از-عدم-حضور-رونالدو-در-مراسم-بهترین-های-فیفا-2
گاتزتا دلا اسپورت مدعی شد سران فیفا از دست رونالدو به خاطر غیبت در مراسم دیشب عصبانی هستند. اگرچه جانی اینفانتینو هنگام سخنرانی به این موضوع اشاره نکرد، اما این اتفاق تا به حال چندین بار از سوی کریستیانو رونالدو رخ داده و او در بسیاری از مراسمی که حدس می زده شانس بردن ندارد، غیبت کرده است.

بی شک غیبت بازیکن بزرگی در اندازه های کریستیانو رونالدو باعث کاهش اعتبار مراسم بهترین های فیفا می شود و این نهاد ترجیح می دهد همه بازیکنان نامدار خود را به محل برگزاری مراسم برسانند.

دیدگاه‌ها 0

*
*