عصبانیت شدید استراماچونی و چهره ی مضطرب مترجم!

عصبانیت شدید استراماچونی و چهره ی مضطرب مترجم! به گزارش ” اسپرت اسکولار  ” استراماچونی تنها روی صندلی پشت به دیوار خاکستری و دستهایش را روی میز قلاب کرده، گاهی نامنظم روی میز ضرب می گیرد و لبها را به هم فشار می دهد. مقابلش تعداد زیادی میکروفون قرار دارد.  دو صندلی  کنارش خالی است. او رشته کلام را در دست می گیرد و رو به خبرنگاران می گوید:اگه انگلیسی بلدی بیا اینجا بشین و بعد محکم با دست به صندلی خود می کوبد.

لحظاتی می گذرد و مترجم، دستپاچه و مضطرب  به همراه یک مرد دیگر که سخنگوی هیات فوتبال استان تبریز است که با بیسیمی در دست می رسند و در اطراف استراماچونی می نشینند. این دو در ابتدا در اینکه چه کسی روی کدام صندلی بنشیند تعلل می کنند اما در نهایت هر دو  در استراماچونی جای میگیرند.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید  

مرد ایتالیایی عصبانی تر شروع می کند به سرعت حرف زدن ، بی توجه به اینکه مترجم که کارتش دیرصادر شده است آیا می رسد تمام حرف هایش را ترجمه کند یا نه. استراماچونی یک نفس و لاینقطع حرف می زندو مترجم در حالی که در لابه لای کلمات استراماچونی سرگردان شده سعی می کند که تمام حرف های این مرد عصبانی را ترجمه کند. کلماتی از دست می روند، حس عصبانیت و خشم استراماچونی نه از طریق ترجمه که از رفتار و لحن او بهتر مشخص است. جالب اینکه سرمربی ایتالیایی بعد از اتمام حرفها او را با صندلی تنها گذاشت…

دیدگاه‌ها 0

*
*