عروسی ای که بخاطر مسی یک سال به تعویق افتاد!

عروسی ای که بخاطر مسی یک سال به تعویق افتاد! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، یک هوادار فوتبال هندی که از علاقه‌مندان متعصب و افراطی لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا است مراسم جشن عروسی خود را با وجود مخالفت خانواده همسرش نزدیک به یک سال عقب انداخت تا با تاریخ تولد لیونل مسی و جشن تولد او همزمان شود. این هوادار هندی چند روز پیش، روز بیست و چهارم ژوئن، همزمان با تولد مسی ازدواج کرد و مراسم ازدواجش در هند برگزار شد.

به گزارش تایمز آف ایندیا، شیبو سلتوس در ماه جولای سال گذشته با همسرش عقد کرده ولی از همان زمان به همسرش و خانواده او گفته بود که برای برگزاری جشن عروسی باید تا روز 24 ژوئن سال آینده منتظر بمانند تا تاریخ عروسی‌شان با تاریخ تولد مسی همزمان شود.

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

این هوادار شیفته مسی به روزنامه هندی گفت:” تاریخ عقد من روز 15 جولای 2018 بود. با اینکه خانواده همسرم می‌خواستند جشن عروسی هم بلافاصله برگزار شود ولی من به آنها گفتم باید تا سال آینده و روز تولد مسی منتظر بمانیم”.

این هوادار هندی عاشق مسی در ادامه گفت:” همسرم هم با اینکه چیزی از فوتبال نمی‌داند با من موافقت کرد”.

مراسم عروسی این هوادار هندی سرانجام چند روز پیش، همزمان با جشن تولد مسی و با حضور خود او برگزار شد. هر چند مسی به صورت ماکتی مقوایی که از او در محل جشن عروسی قرار داده شد، حضور داشت.

دیدگاه‌ها 0

*
*