عذرخواهی رسمی شبکه3 از استقلال به دلیل گستاخی عجیب مجری!

عذرخواهی رسمی شبکه3 از استقلال به دلیل گستاخی عجیب مجری! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، مجری برنامه سلام صبح بخیر امروز شوخی ای توهین آمیزی در باره ی لوگوی باشگاه استقلال انجام داد که این موضوع به جز واکنش رسمی باشگاه استقلال، با واکنش هایی از سوی هواداران این تیم، بازیکنان، مدیران و تعدادی از پیشکسوتان باشگاه همراه شد.
باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای خبر از قطع همکاری باشگاه استقلال با صدا و سیمای جمهوری اسلای ایران داد و اجازه ی پخش مسابقات استقلال تهران و پخش اخبار ، حواشی و مصاحبه های افراد این باشگاه را از صدا و سیما سلب نمود.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

تحریم-صداوسیما-توسط-استقلال-به-دلیل-اهانت-مجری-شبکه-32

 

اما روابط عمومی شبکه سه دقایقی پیش با انتشار پیامی رسما از باشگاه استقلال و هوادارانش عذرخواهی کرد: همانطور که همه هواداران فوتبال کشور می‌دانند شبکه سه در طول سالیان گذشته همواره تلاش کرده است تا جانب بی طرفی نسبت به همه تیم های محبوب کشور را رعایت نماید. اتفاق رخ داده در برنامه صبحگاهی اشتباه شخصی مجری برنامه بوده است و به رغم عذرخواهی این مجری، شبکه سه بر خود لازم می داند ضمن دلجویی و عذرخواهی از هواداران عزیز باشگاه بزرگ استقلال اعلام کند و به این مجری و مسئولان برنامه تذکر جدی داده است.

دیدگاه‌ها 0

*
*