عدم جدایی گرت بیل،رئال را به تهدید و اتمام حجت واداشته است

عدم جدایی گرت بیل،رئال را به تهدید و اتمام حجت واداشته است : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، تا چند هفته بعد به نظر می رسد تکلیف گرت بیل در تابستان خیلی زود مشخص شود و او قطعا اولین خروجی باشگاه بعد از بازگشت زین الدین زیدان است، اما اگرچه کهکشانی ها در این مدت خریدهای زیادی انجام داده اند، اما هنوز شرایط این ستاره ولزی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

گرت بیل حاضر به کاهش دستمزد سالانه 17 میلیون یورویی خود نیست و به مدیران رئال مادرید اعلام کرده تنها در صورتی از این تیم جدا می شود که دستمزد 3 سال باقیمانده قرارداد خود را یکجا دریافت کند.

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

نشریه اسپورت امروز اعلام کرد مدیران رئال مادرید به گرت بیل هشدار داده اند در صورت اصرار به ماندن در برنابئو، وی کل فصل بعد را سکونشین خواهد بود زیرا زیدان هیچ علاقه ای به استفاده از این بازیکن ندارد و بهتر است خود گرت بیل در نهایی شدن پروسه جدایی اش همکاری کند.

این در حالیست که در حال حاضر هیچ باشگاهی در اروپا حاضر به پرداخت دستمزد سنگین بازیکنی که بسیاری از مقاطع فصول اخیر را به دلیل مصدومیت از دست داده نیست و شاید تنها در صورتی امکان انتقال گرت بیل به تیمی دیگر وجود داشته باشد که وی از بخشی از دستمزد خود گذشته و با این شرایط تیم ها برای انتقال وی اقدام کنند.

دیدگاه‌ها 0

*
*