عدم جدایی امباپه از PSG : کیلیان لیدر بودن را می خواهد!

عدم جدایی امباپه از PSG : کیلیان لیدر بودن را می خواهد! به گزارش وبسایت اسپرت اسکولار، ESPN در گزارشی اختصاصی مدعی شده است بر خلاف مصاحبه اخیر امباپه، این بازیکن هیچ قصدی برای ترک پاریس ندارد و پاریسن ژرمن نیز به هیچ وجه خواستار فروش او نیست.

 

ماجرای به وجود آمدن ابهامات درباره ی جدایی امباپه از پاری سن ژرمن از آنجا آغاز شد که امباپه در مراسم انتخاب بهترین های سال فوتبال فرانسه مصاحبه ای انجام داد که شبهات زیادی را به وجود آورد ؛ او چنین گفت: « فکر می‌کنم زمان آن رسیده که مسئولیت بیشتری داشته باشم. من در نقطه عطف دوران فوتبالم قرار دارم. شاید بتوانم با خوشحالی به بازی در پاریس ادامه دهم و شاید به جای دیگری برای تجربه پروژه جدیدی بروم!»

 

این مصاحبه آنقدر پر ابهام بود که پاریسن ژرمن روز دوشنبه اعلام کند که هیچ قصدی برای فروش این ستاره فرانسوی ندارد. این در شرایطی است که بعد از مصاحبه امباپه، صحبت های زیادی در مورد احتمال انتقال او به یکی از غول های اروپا، به خصوص رئال مادرید مطرح شد.

 

خبرهای مهم ورزشی امروز را از دست ندید.

 

اما در گزارش ESPN آمده است؛ هر چند این باشگاه پاریسی از صحبت های اخیر امباپه متعجب شده است ولی این اساس موضوع را تغییر نمی دهد. پاریسن ژرمن به هیچ وجه عنوان حاضر به از دست دادن چنین بازیکن کلیدی ای نخواهد بود و احتمال انتقال این بازیکن به باشگاه دیگری در تابستان نزدیک به صفر درصد است. این در شرایطی است که گفته می شد در صورتی که پاریسن ژرمن تصمیم بگیرد او را بفروشد، چیزی نزدیک به 300 میلیون یورو طلب می کند. فروش امباپه با چنین رقمی می توانست به طور کلی مشکلات پاریسن ژرمن از لحاظ رعایت بازی جوانمردانه مالی یوفا را حل کند. ولی باشگاه پاریسی اولویتش بر حفظ امباپه است و برای حل مشکل فیرپلی مالی، به فکر راه حل های دیگری است.

 

در عین حال این منبع مدعی است که حداقل در تابستان جاری قصد جدایی از پاریس را ندارد . هدف او نیز از این مصاحبه، تحت فشار قرار دادن باشگاه بوده است. او می خواهد نقش محوری و تعیین کننده تری در پاریس ایفا کند و بیشتر دیده شود. حتی او به نوعی می خواهد در جذب بازیکنان جدید نیز به صورت غیرمستقیم تاثیرگذار باشد.دلیل این مصاحبه این بوده است که این بازیکن معتقد است در حال حاضر بهترین بازیکن تیم پاری سن ژرمن و لیگ فرانسه است و باشگاه باید در حد جایگاه او شروطش را عملی کند. همچنین او خواستار این است که به عنوان مهاجم مرکزی نقش ایفا کند و نه در کناره ها. بنا به این دلایل او با بیان این صحبت ها، سعی کرده پاریسن ژرمن را متوجه خواسته هایش سازد.

دیدگاه‌ها 0

*
*