عثمان دمبله،هدف جدید یوونتوس در بازار نقل و انتقالات

عثمان دمبله،هدف جدید یوونتوس در بازار نقل و انتقالات : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، روز گذشته بود که فابیو پاراتیچی مدیر اجرایی یوونتوس وارد بارسلونا شد تا با سران بارسا به مذاکره بپردازد.

هدف اول یوونتوس خوان میراندا مدافع چپ 19 ساله بارسلونا است ضمن اینکه گفته می شود دانیله روگانی مدافع وسط یووه نیز به بارسا پیشنهاد شده است.

همچنین ساعتی پیش مونددپورتیوو ادعا کرد که در نشست امروز سران دو باشگاه، یوونتوسی ها در مورد عثمان دمبله و شرایط جدایی او سوالاتی را مطرح کرده اند. عثمان دمبله ای که روز گذشته خبر مصدومیت و دوری 5 هفته ای او از میادین تایید شد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید

 

عثمان-دمبله،هدف-جدید-یوونتوس-در-بازار-نقل-و-انتقالات-2

 

امروز نشریه توتواسپورت نزدیک به باشگاه یوونتوس تیتر یک خود را به مساله ای در همین رابطه اختصاص داده است. توتواسپورت نوشته است که اگر نیمار به بارسلونا برود، آنگاه پی اس جی کار انتقال پائولو دیبالا را نهایی خواهد کرد و در این صورت یوونتوس به جای دیبالا برای جذب لوئیس سوارز اقدام خواهد کرد اما به نظر، هدف اصلی یووه برای پر کردن جای خالی دیبالا، عثمان دمبله است نه سوارز.

بارسلونا هم علاقه ای به از دست دادن سوارز ندارد و او که دوست صمیمی مسی است، حتی یک درصد هم شانس جدایی از بارسلونا را نخواهد داشت.

دیدگاه‌ها 0

*
*