صعود کلمبیا با شکست قطر،نتیجه ی 36 سال تجربه ی کی روش

صعود-کلمبیا-با-شکست-قطر،نتیجه-ی-36-سال-تجربه-ی-کی-روش

صعود کلمبیا با شکست قطر،نتیجه ی 36 سال تجربه ی کی روش :  به گزارش ” اسپرت اسکولار “، تیم ملی کلمبیا در دیدار شب گذشته خود برابر تیم ملی قطر به دنبال کسب 3 امتیاز بازی بودند تا بتوانند خود را در مرحله بعدی این رقابت ها ببینند و البته این اتفاق هم در نهایت افتاد هرچند آنها علیرغم بازی خوب و پرخطری که به نمایش گذاشتند تنها توانستند یک گل در برابر قطر به ثمر برسانند  تا با کمترین فاصله بتوانند سه امتیاز شیرین این بازی را برای هواداران کلمبیا به ارمغان بیاورند و رسما راهی مرحله بعدی این بازی ها شوند.

 

شاگردان کی روش دو دیدار ابتدایی خود برابر تیم های ملی آرژانتین و قطر را با پیروزی پشت سر گذاشتند و در حالی که با 4 امتیاز هم می توانستند از گروه خود صعود کنند با ثبت هر شش امتیاز این عمل را به انجام رساندند. کلمبیایی ها در آخرین دیدار خود باید برابر تیم ملی پاراگوئه قرار بگیرند.

 

کی روش پس از برد کلمبیا برابر قطر در مورد سیستم دفاعی حریف و البته تصمیماتش در این دیدار صحبت کرده است.

کارلوس کی روش گفت: “زمانی که در یک سوی میدان تیمی محکوم به کسب پیروزی باشد شرایط بازی اینگونه می شود. قطر تیمی سازمان یافته بود که هیچ فضایی به حریف نمی داد و در امور دفاعی بسیار بسته عمل می کرد.

در چنین بازی هایی اگر زود به گل نرسید شرایط برای شما دشوار می شود. ما برنده شدیم زیرا کلمبیا همانطور که من دوست داشتم بازی کرد و ما به طور کامل در تمام طول 90 دقیقه تمرکز داشتیم.

 

حریف ما با سه مدافع میانی و سه هافبک برابر ما قرار گرفته بود و من در این شرایط به این نتیجه رسیدم پرس شدید و حرکت از عقب بهترین گزینه است. در این مقطع و با تقریبا 36 سال سابقه مربیگری، هر تصمیم من مبتنی بر این 36 سال تجربه است و من از این فرصتی که فوتبال برای کار کردن در ایران، پرتغال، امارات، آفریقای جنوبی، ژاپن و ایالات متحده آمریکا و با این بازیکنان بزرگ به من داده است، بسیار خوشحالم.”

 

خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

صعود-کلمبیا-با-شکست-قطر،نتیجه-ی-36-سال-تجربه-ی-کی-روش

دیدگاه‌ها 0

*
*