شکست مذاکرات بارسا و PSG نیمار را به گریه انداخت!

شکست مذاکرات بارسا و PSG نیمار را به گریه انداخت! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، از چند ماه پیش و قبل از اینکه نیمار به تیم ملی کشورش برای کوپا آمه ریکا ملحق شود، او اطمینان داشت که فصل بعد را در پی اس جی توپ نخواهد زد. نیمار این موضوع را به اطلاع ناصر الخلیفی مدیر پی اس جی نیز رساند و هرگز تصور نمی کرد که در پایان نقل و انتقالات تابستانی مجبور به ماندن شود.

نیمار در انتظار قوانین نجات دهنده ی فیفا از قفس طلایی PSG

نیمار اولویت را در خروج از پی اس جی گذاشته بود و بیش از همه تمایل داشت به بارسا برگردد. مسی، سوارز و پیکه دوستان صمیمی نیمار نیز بی صبرانه منتظر بازگشت او بودند اما در نهایت تلاش های خود نیمار و بارسلونا نتیجه نداد و او جمعه شب اطمینان یافت که فصل بعد را باید در پی اس جی بماند.

نیمار که البته پیوستن به رئال را نیز رد نکرده بود، در نهایت متوجه شد که رئالی ها نیز مایل به جذب او نیستند و هرگز پیشنهادی رسمی ارائه ندادند. طبق ادعای کیم دومنک خبرنگار ال چیرینگیتو، نیمار پس از تماس خاویر بورداس(از مدیران بلندپایه بارسا) و زمانی که متوجه شد بارسا دیگر حاضر به مذاکره با پی اس جی نیست، دست به گریه زده است. او یکی از بدترین روزهای خود را پشت سر گذاشت و به پی اس جی اعلام کرد که فصل بعد ماندنی خواهد بود. ستاره برزیلی الان در اردوی تیم ملی برزیل در میامی حضور دارد تا بلکه بتواند این روزهای بد را به دست فراموشی بسپارد.

نیمار-را-به-گریه-انداخت2.

دیدگاه‌ها 0

*
*