شکستن سکوت گرت بیل بعد از ماه ها تنش در رئال مادرید

شکستن سکوت گرت بیل بعد از ماه ها تنش در رئال مادرید : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، گرت بیل به خصوص در طول تابستان جاری روابط پرتنشی با زین‌الدین زیدان داشت و زیدان در اوایل تابستان به صورت صریح اعلام کرد به ستاره ولزی نیازی ندارد و او بهتر است باشگاه را ترک کند. بعد از آن بود که گرت بیل تا یک قدمی پیوستن به باشگاهی چینی پیش رفت که این انتقال در آخرین لحظه از سوی مدیریت رئال مادرید متوقف شد.

بیل اما بعد از ماندگار شدن در رئال، فصل جدید را خوب شروع کرده و یکشنبه شب نه تنها بعد از چندین ماه پایش به گلزنی برای رئال باز شد بلکه این تیم را از شکست در خانه ویارئال نجات داد.

بیل در مورد انتقاداتی که در یک سال گذشته از او شده است گفت:« من به انتقادات گوش نمی دهم؛ چون افراد نمی دانند که در مورد چه چیزی صحبت می کنند. مردم از خیلی مسائل درون تیمی بی اطلاعند. من هیچ چیزی نمی خوانم. اکثر افراد از شرایط مطلع نیستند.

نارضایتی رئال مادرید از گرت بیل

شکستن-سکوت-گرت-بیل-بعد-از-ماه-ها-تنش-در-رئال-مادرید2

در ادامه :

انتقادات زیاد روی من تاثیری ندارد. من تعطیلات تابستانی فوق العاده ای داشتم. ذهنم کاملا متمرکز بود و صحبتهای زیادی به گوش می رسید. صحبتهای خوب و بد ولی در تمرینات با تمام توان تلاش می کردم. بحث جدایی من؟ مسائلی که رخ داد، به صورت خصوصی باقی می ماند ولی اگر به دنبال جوابی هستید، شاید بهتر باشد این سوال را از مسئولان رئال مادرید بپرسید.

تابستان امسال فوق العاده نبود ولی بدترین تابستانم هم نبود. یادم می آید که زیر نظر هری ردنپ، یک سالی بازی نکردم. تابستان امسال هم ایده آل نبود ولی گذشت و می دانم که چطور باید شرایط را مدیریت کنم. باید سرم را پائین بیندازم و با تمام توان تلاش کنم. پیش فصل خوبی داشتم و به خوبی تمرین کردم و فصل را خوب شروع کردم.»

دیدگاه‌ها 0

*
*