شکایت عجیب کره ایها از رونالدو و درخواست غرامت از یوونتوس!

شکایت عجیب کره ایها از رونالدو و درخواست غرامت از یوونتوس! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، هفته گذشته یوونتوس در دیداری دوستانه در سئول با مصاف تیم منتخب کره جنوبی رفته و با نتیجه 3-3 متوقف شد. جمعیت کثیر حاضر در استادیوم در طول 90 دقیقه در انتظار به میدان رفتن کریستیانو رونالدو بودند اما طبق نظر مائوریتسیو ساری و برای رفع خستگی ستاره پرتغالی، وی 90 دقیقه روی نیمکت نشست.

حالا هواداران کره ای پس از عدم حضور کریستیانو رونالدو در بازی دوستانه در تور پیش فصل یوونتوس در سئول در دیدار هفته گذشته، اقدام به شکایت برای جبران خسارت خود می کنند.

شرکت برگزار کننده این دیدار مدعی شده طبق قرارداد رونالدو باید حداقل 45 دقیقه بازی می کرده و یوونتوس مفاد قرارداد را رعایت نکرده است. این دادخواست در پی جبران 70000 وون (48 پوند) برای هر بلیط، 1000 دلار برای هزینه کمیسیون بلیت ها و یک میلیون وون (696 پوند) برای جبران خسارت های “اضطراب ذهنی” هواداران است.

 

شکایت-عجیب-کره-ای-ها-از-رونالدو-و-درخواست-پرداخت-غرامت-از-یوونتوس-1

 

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

کیم، مدیر این پروژه گفت افزود: “در چنین مواردی قیمت بلیط به شاکیان بازپرداخت می شود زیرا این شرکت از طریق تبلیغات دروغین از طرفداران ستاره فوتبال استفاده کرده است. امروز تماس های زیادی با من گرفته شده و تصور می کنم حدود 60 هزار نفر دیگر نیز شاکی هستند.

در مورد موضوع درد و رنج ذهنی باید بگویم که برخی از این طرفداران، هواداران واقعی رونالدو هستند و شکایت کردن برای آنها بسیار دردناک است زیرا آنها عاشق رونالدو بوده و حافظ منافع وی هستند، اما با توجه به اوضاع نمی توان چنین انتظاری داشت.”

دیدگاه‌ها 0

*
*