شوک دوم بعد از سکته ی ایکر:سرطان همسر کاسیاس!

شوک-دوم-بعد-از-سکته-ی-ایکرسرطان-همسر-کاسیاس!

شوک دوم بعد از سکته ی ایکر:سرطان همسر کاسیاس! به گزارش “اسپرت اسکولار”، درست سه هفته ی پیش بود که ایکر کاسیاس دروازه بان باتجربه و اسطوره ای سابق رئال در طول تمرینات پورتو دچار حمله ی قلبی شد و جامعه ی فوتبال دنیا با به شوکی عمیق بر، اما اکنون همسر کاسیاس از مبتلا شدنش به بیماری سرطان خبر می دهد.

کاربونرو که روزنامه نگار است، نوشت:” در حالی که ما هنوز از یک شوک خارج نشدیم، زندگی بار دیگر ما را غافلگیر کرد.این بار نوبت من است؛ آن کلمه شش حرفی (cancer) که هنوز نوشتنش برای من دشوار است.

 

چند روز قبل در طول چک آپ، پزشکان یک تومور بدخیم تخمدانی را تشخیص دادند و من تحت عمل جراحی قرار گرفتم. همه چیز در حال حاضر خوب است و خوشبختانه ما به موقع اقدام کردیم اما من همچنان باید چند ماه با این بیماری مبارزه کنم و تحت درمان های مربوطه باشم.

من آرام و مطمئن هستم که همه چیز خوب پیش می رود. می دانم مسیر دشواری خواهد بود اما پایان شادی خواهد داشت.من از این فرصت استفاده می کنم و از همکاران روزنامه نگارم می خواهم که مانند همیشه، احترام و درک شان را نشان بدهند؛ به ویژه در این شرایط دشوار و حساس برای من و خانواده ام.”

 

کاربونروی 35 ساله در حالی این خبر را منتشر کرد که تنها یک روز قبل، جشن تولد 38 سالگی همسرش، ایکر کاسیاس، را جشن گرفته بود. شایعاتی مبنی بر بازنشستگی کاسیاس بعد از حمله ی قلبی به گوش میرسید که او این شایعات را قویا تکذیب کرد .

 

خبرهای داغ ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*