شمارش معکوس معرفی کالدرون در 48 ساعت آینده آغاز شد 

شمارش معکوس معرفی کالدرون در 48 ساعت آینده آغاز شد : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، قرمزهای تهرانی پس از مدت ها سرمربی خود را انتخاب کردند. مدیران این باشگاه هدایت پرسپولیس را به گابریل کالدرون آرژانتینی خواهند سپرد که سابقه حضور در کشورهای حاشیه خلیج فارس را دارد و در تیم های الاتحاد و الهلال عربستان نیز مربیگری کرده است.

باشگاه پرسپولیس پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ با گزینه های مربیگری زیادی مذاکره داشت اما در نهایت گابریل کالدرون آرژانتینی را به عنوان گزینه نهایی معرفی کرد که پس از قطعی شدن پیوستن این سرمربی آرژانتینی به باشگاه ، این سرمربی طی یک نشست خبری به هواداران معرفی خواهد شد.

او سابقه کار در الاتحاد، الهلال، تیم ملی بحرین، تیم ملی عربستان، بنی یاس قطر، الوصل امارات، رئال بتیس و… را دارد اما از سال 2017 و پس از قطع همکاری با القطر فعالیتی نداشته است.

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس آمده است: به آگاهی می رساند با توجه به بررسی های متعدد و همه جانبه راجع به گزینه های سرمربی گری تیم فوتبال پرسپولیس مذاکرات نهایی با آقای گابریل کالدرون فردا دوشنبه مورخ ۱۰/ ۹۸/۴ در تهران انجام و نشست خبری ظرف ۴۸ ساعت آینده با دعوت از اصحاب محترم رسانه برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ها 0

*
*