شمارش معکوس برای آغاز جنجالی ترین انتقال تاریخ سری آ

شمارش-معکوس-برای-آغاز-جنجالی-ترین-انتقال-تاریخ-سری-آ

شمارش معکوس برای آغاز جنجالی ترین انتقال تاریخ سری آ : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، جانلوکا دی مارتزیو دیشب مدعی شد مائورو ایکاردی در اولین کمپ تمرینی اینتر حضور پیدا خواهد کرد اما آنتونیو کونته تمایلی به حفظ این مهاجم 26 ساله ندارد و ایکاردی فصل بعد جایی در ترکیب نراتزوری نخواهد داشت.

نشریه توتو اسپورت امروز با تیتر “اینتر عجله دارد”، خبر از احتمال بالای انتقال ایکاردی یه یوونتوس داده است. کاپیتان سابق اینتر تمایل فراوانی دارد در این تیم باقی بماند اما کونته تحت هیچ شرایطی خواهان حفظ او نیست و جدایی وی قطعی است.

 

اما برنامه دوم ایکاردی حداقل ماندن در ایتالیاست. رم و ناپولی پیش از این برای جذب ایکاردی اقدام کرده بودند، اما این مهاجم 26 ساله فقط قصد دارد به پیشنهاد یوونتوس پاسخ مثبت دهد. فابیانو پاراتیچی، مدیر ورزشی بیانکونری در نظر دارد مهاجم 26 ساله را به تورین بیاورد و البته نمی خواهد بیش از 55 میلیون یورو برای خرید ایکاردی هزینه کند.

در سال های اخیر رابطه ایکاردی با هواداران اینتر فراز و نشیب زیادی داشت اما اگر انتقال وی به یوونتوس قعطی شود، بی شک یکی از جنجالی ترین انتقال های تاریخ سری آ رقم خواهد خورد.

پربازدیدترین خبرهای ورزشی در اسپرت اسکولار

دیدگاه‌ها 0

*
*