شرایط نامطلوب بیل در تیمی که هیچکس او را نمی خواهد

گرت-بیل-بازیکن-قرضی-بایرن-می-شود؟

شرایط نامطلوب بیل در تیمی که هیچکس او را نمی خواهد : به گزارش ” اسپرت سکولار “، رئال مادرید در تابستان 2013 با انتقالی 100 میلیون یورویی، گرت بیل را از تاتنهام به خدمت گرفت. او در 6 سال اخیر توانست 13 جام، از جمله 4 قهرمانی در لیگ قهرمانان با رئال مادرید به دست بیاورد اما مصدومیت های پیاپی او باعث شد تا بارها با انتقاد رسانه ها و اعتراض تماشاگران روبرو شود.

 

به طوری که اکنون شایعاتی در مورد جدایی او از رئال مادرید در این تابستان شنیده می شود. گفته می شود زیدان به هیچ عنوان از عملکرد گرت بیل راضی نبوده و رئال مادرید قصد دارد به هر ترتیبی گرت بیل را تابستان امسال به فروش برساند. با توجه به اعلام بیل برای ماندن در تیم رئال مادرید ، و تاکید او بر این موضوع که حتی اگر مجبور به بازی کردن گلف در رئال مادرید شود، از رئال جدا نخواهد شد.

 

کالدرون در مورد شرایط بیل به تاک اسپورت گفت:” این یک مشکل است. من برای او ناراحتم اما حقیقت این است که او نتوانست انتظارات را برآورده کند. بعد از 6 سال، شرایط او بسیار دشوار است.

 

واضح است که زیدان در ذهنش او را کنار گذاشته و این را در دو ماهی که هدایت تیم را برعهده گرفت، با نیمکنت نشین کردن او نشان داد.

به نظر من، بهترین گزینه انتقال قرضی اوست اما چیزی که مدیر برنامه هایش گفته را شنیده ایم (جاناتان بارنت اعلام کرد امکان انتقال قرضی بیل وجود ندارد). بنابراین شرایط دشواری برای اوست.”

 

بیل در 231 دیداری که برای رئال مادرید انجام داد، 102 گل زد؛ از جمله در دو فینال چمپیونزلیگ در سال های 2014 و 2018.

 

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*