شرایط استراماچونی برای انتخاب دستیاران ایرانی

فوری--آغاز-کار-دستیاران-استراماچونی-در-تهران

شرایط استراماچونی برای انتخاب دستیاران ایرانی : به گزارش ” اسپرت اسکولار ” ، با قطعی شدن حضور مربی جوان و جذاب ایتالیایی روی نیمکت استقلال گمانه زنی ها در خصوص دستیاران ایتالیایی او به اوج خود رسیده است.  در شرایطی که چند روز قبل کامران منزوی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در حاشیه صحبت در خصوص وضعیت نهایی آندره آ استراماچونی نسبت به شایعات در قبال دستیاران ایرانی او نیز واکنش نشان داد با قطعی شدن عقد قرارداد با مرد ایتالیایی، همه در انتظار معرفی دستیار ایرانی و تکمیل کادر فنی جدید استقلال هستند.

آندره آ استراماچونی با خود دو دستیار خارجی به استقلال می آورد اما باشگاه قرار است یک دستیار و یک مربی دروازه بان های ایرانی به کادرفنی این تیم اضافه کند.

در این بین انتخاب بهزاد غلامپور به عنوان مربی دروازه بان های استقلال قطعی شده است اما باشگاه برای انتخاب دستیار ایرانی استراماچونی هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده است و در بین گزینه های مختلف در حال بررسی است.

 

نکته جالب اینکه شرط باشگاه برای انتخاب دستیار ایرانی استراماچونی این است که مربی مورد نظر هم به زبان انگلیسی مسلط باشد و هم بالا ترین مدرک مربیگری (پرو لایسنس) داشته باشد.

در این بین مدیران باشگاه استقلال در تلاش هستند تا قبل از حضور استراماچونی در ایران اعضای کادرفنی او را معرفی کنند.

در میان تمام گزینه هایی که نام شان به گوش می رسد از رحمان رضایی به عنوان جدی ترین گزینه برای ننشستن روی نیمکت استقلال و تکمیل کادر فنی استراماچونی نام برده می شود. ملی پوش سابق فوتبال ایران به احتمال زیاد دستیار سرمربی جدید خواهد بود.

 

خبرهای داغ استقلال را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*