شجاع خلیل زاده سه فصل دیگر در پرسپولیس ماندنی شد

شجاع-سه-فصل-دیگر-در-پرسپولیس-ماندنی-شد

شجاع خلیل زاده سه فصل دیگر در پرسپولیس ماندنی شد:  به گزارش ” اسپرت اسکولار “،  شجاع خلیل زاده، مدافع میانی پرسپولیس که طی دو فصل اخیر با حضور در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ نمایش موفقی از خود به جا گذاشته، در روزهای پایانی قراردادش از تمایل برای ادامه همکاری خبر داده بود و روند مذاکرات باشگاه پرسپولیس با این بازیکن نتیجه ی مثبتی در بر داشت.

 

مدافع شمالی باشگاه پرسپولیس ، که در ابتدای لیگ هفدهم به عضویت سرخپوشان پایتخت در آمد و در این مدت دو عنوان قهرمانی لیگ برتر و یک قهرمانی جام حذفی را در کارنامه خود همراه با پرسپولیس ثبت کرد، در توافق با مدیران تیم قراردادش را به مدت سه فصل دیگر تمدید کرد تا اولین حرکت پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات ، تمدید قرار داد یک بازیکن باشد.

 

خلیل زاده که عملکرد موفقی در خط دفاعی پرسپولیس به جا گذاشته بود، طی هفته‌های پایانی لیگ برای تمدید قراردادش شخصا ابراز تمایل کرده بود و این در حالی است که طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر پیشنهاد از لیگ ستارگان قطر نیز در خصوص این بازیکن مطرح شده بود.

البته تمدید قرار داد پرسپولیس با شجاع خلیل زاده در شرایطی صورت گرفت که این بازیکن به دلیل بی توجهی باشگاه در تمدید قرارداد بازیکنان ، در آستانه ی جدایی از باشگاه قرار داشت.

 

باشگاه پرسپولیس که این روزها به شدت تحت فشار هواداران و رسانه‌ها در خصوص نقل و انتقالات و همچنین تمدید قرارداد با برانکو ایوانکوویچ قرار دارد، در اولین گام، قرارداد این مدافع را تمدید کرده و باید دید در ادامه چه روندی را دنبال خواهد کرد.

 

خبرهای پرسپولیس را  در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*