شانه خالی کردن مربیان استقلالی از همراهی استراماچونی

شانه خالی کردن مربیان استقلالی از همراهی استراماچونی : به گزارش ” اسپرت اسکولار ” تا به امروز تمامی کاندیدا‌های مورد نظر باشگاه استقلال به دلایل مختلف از همکاری با استراماچونی در سمت مربیگری استقلال صرف‌نظر کردند. اینکه چرا محمود فکری، وحید طالب‌لو، پیروز قربانی و امید روانخواه حاضر به همکاری با کادر فنی جدید نشده‌اند و اکنون دوباره بحث حضور رحمان رضایی به عنوان دستیار ایرانی مطرح می‌شود، یک موضوع است و چرا استقلال پس از چند جلسه همچنان بدون انتخاب دستیار ایرانی تمریناتش را برگزار می‌کند سؤالی و موضوع دیگری است که مدیران باشگاه باید در این خصوص پاسخگو باشند و، اما سؤال دیگر اینکه چرا در این مقطع زمانی هیچ‌یک از پیشکسوتان استقلال حاضر به همکاری با استراماچونی نمی‌شوند.

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

این در حالی است که تیم استقلال با وجود سرمربی جدیدی که با لیگ ایران کمترین آشنایی ممکن را دارد، باید مربی با تجربه و فوتبال بلدی که ساختار استقلال را به خوبی می شناسد ، به استراماچونی جوان معرفی کند و همینطور از پیشکسوتان تیم استقلال انتظار می رود که در شرایط پیش فصل که بهترین زمان برای اجرای تفکرات سرمربی جدید و شناساندن شاکله ی تیم به این سرمربی ایتالیایی است ، مسئولیت و حساسیت بیشتری به خرج داده و تنها در خارج از گود به انتقاد و پیشنهاد نپردازند.

بدیهی است که هر چقدر میزان شناخت سرمربی جدید استقلال از این تیم و شرایط حاکم بر باشگاه بیشتر و در مدت زمان کوتاه تری صورت بگیرد،هواداران تیم آماده تری در میادین لیگ نوزدهم خواهند دید.

حتماً ریشه در حوزه اختیارات اندکی است که ظاهراً سرمربی ایتالیایی برای دستیار ایرانی خود برنامه‌ریزی کرده وگرنه مربیگری کنار استقلال و استراماچونی خالی از لطف برای پیشکسوتانی که از همکاری با سرمربی جدید صرف‌نظر کرده‌اند، نخواهد بود.

دیدگاه‌ها 0

*
*