شانس قهرمانی PSG در اروپا با نیمار چندین برابر است!

شانس قهرمانی PSG در اروپا با نیمار چندین برابر است! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، پاری سن ژرمن سال‌هاست در تلاش است تا به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد اما هر بار در رسیدن به این مهم ناکام می‌ماند. در سه فصل گذشته پی اس جی نتوانسته از یک هشتم نهایی فراتر برود و با شکست از بارسا، رئال و یونایتد وداعی تلخ از لیگ قهرمانان داشته است ولی امسال شاید سال پی اس جی باشد؛ به خصوص با ماندنی شدن نیمار و حضور ادریسا گییه در خط میانی. نیمار پس از ماندنی شدن در پی اس جی، در 4 بازی اخیر با زدن سه گل توانسته به تنهایی 9 امتیاز برای تیمش کسب کند.

لیلیان تورام ستاره سابق تیم ملی فرانسه در مورد شانس قهرمانی پی اس جی در لیگ قهرمانان به رادیو مونته کارلو گفت: «این حس را دارم که پی اس جی امسال تیمی مجهزتر از همیشه برای لیگ قهرمانان در اختیار دارد ولی خب، می‌دانید که سال به سال فتح لیگ قهرمانان سخت و سخت‌تر می‌شود. در پی اس جی انسجام و اتحاد بیشتری نسبت به قبل دیده می‌شود و این یکی از فاکتورهای مهم برای قهرمانی در این تورنمنت است.»

 

شانس-قهرمانی-PSG-

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید 

تورام در مورد ماندنی شدن نیمار پس از یک تابستان پرحاشیه گفت: «نیمار می‌خواست به بارسا برگردد ولی در نهایت ماندنی شد. معتقدم حضور او در لوشامپیونا و پی اس جی امتیاز بزرگی برای فرانسه محسوب می‌شود چرا که نیمار بازیکن بسیار بسیار بزرگی است. او از آن دسته بازیکنانی است که عمیقا عاشق فوتبال است. نیمار این قدرت را دارد تا خودش را در زمین به خوبی نشان دهد و به پی اس جی کمک می‌کند تا نمایش بهتری ارائه دهد. معتقدم پی اس جی با نیمار حالا شانس بیشتری برای قهرمانی دارد و می‌تواند به این مهم برسد.»

شانس-قهرمانی-PSG-

لازم به ذکر است که نیمار از زمانی که به پی اس جی پیوسته، تنها در یک بازی مرحله حذفی حضور داشته که به شکست 3-1 از رئال در برنابئو بر می‌گردد و از بخت بد، همیشه در حساس‌ترین مقطع دچار مصدومیت طولانی مدت شده است.

دیدگاه‌ها 0

*
*