سیاوش یزدانی در تکاپوی لغو توافق با استقلال قبل از عقد قرارداد

سیاوش-یزدانی-در-تکاپوی-لغو-توافق-با-استقلال-قبل-از-عقد-قرارداد

سیاوش یزدانی در تکاپوی لغو توافق با استقلال قبل از عقد قرارداد : به گزارش ” اسپرت اسکولار ” سیاوش یزدانی، مدافع پیشین سپاهان که به تازگی اخباری مبنی بر پیوستنش به باشگاه استقلال به گوش می رسد و توافقات نهایی باشگاه استقلال با این بازیکن حاصل شده است، یک پیشنهاد از ترکیه برایش آمده و به تکاپو افتاده است که به هر طریقی شده توافق با استقلال را منتفی کند و به ترکیه برود.

 

خبر توافق استقلال با امیرارسلان مطهری، علی دشتی، محمد بلبلی، آرش رضاوند و رضا اسدی اولین بار از طریق روزنامه خبرورزشی منتشر شد. استقلالی‌ها خیلی بی‌سر و صدا با این ۵ بازیکن به توافق رسیدند و برای امضای قرارداد منتظر ورود استراماچونی هستند، اما جذب احتمالی این ۵ بازیکن به معنی پایان فعالیت استقلال در فصل نقل و انتقالات تابستانی نیست.

استقلال برای تقویت خط دفاعی‌اش با سیاوش یزدانی، مدافع سپاهان به توافق رسید. طبق خبر‌های رسیده از اصفهان استقلالی‌ها دو مرحله با این مدافع جنجالی مذاکره کردند و در نهایت با او بر سر مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان به توافق رسیدند و چیزی تا امضای قرارداد این بازیکن با باشگاه استقلال باقی نمانده است.

 

اما دیروز اتفاق جالبی برای سیاوش یزدانی افتاد. سیاوش موقعی که بازیکن سپاهان بود بندی در قراردادش داشت که اگر پیشنهاد خارجی داشته باشد، می‌تواند توافقی جدا شود. به همین دلیل، از همان زمان دنبال مقدمات انتقالش به تیم‌های خارجی بود و حالا که با استقلال به توافق رسیده یک پیشنهاد از ترکیه برایش آمده و به تکاپو افتاده به هر طریقی شده توافق با استقلال را منتفی کند و به ترکیه برود چرا که پیشنهاد دلاری ترک‌ها به شدت به صرفه‌تر از قرارداد ۱/۸ میلیارد تومانی‌اش با استقلال است.

 

در ادامه اخبار اکی از آن بود که دیروز در باشگاه سپاهان این شایعه پیچیده بود که سیاوش یزدانی از توافق با استقلال پشیمان شده و دنبال راهکاری است که بدون دردسر به ترکیه برود، اما در تهران استقلالی‌ها مدعی بودند توافق‌شان با سیاوش یزدانی محکم‌تر از این حرف‌هاست که بتواند زیرش بزند.

 

خبرهای استقلال را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*