سکوت معنادار طارمی در واکنش به تمدید با پرسپولیس

سکوت معنادار طارمی در واکنش به تمدید با پرسپولیس : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، مهدی طارمی که با زدن 3 گل و ثبت یک هت تریک علاوه بر آن که روز فوق العاده ای را برابر سوریه سپری کرد به اثبات رساند که هم در تیم باشگاهی و هم در تیم ملی می تواند بسیار باهوش و درخشان عمل کند. مهدی طارمی بعد از این مسابقه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر توانستم اولین هت تریک خودم را برای تیم ملی ثبت کنم. این اتفاق در یک بازی خیلی خوب و همراه با گل های زیادی رخ داد.

وی درباره اینکه به نظر می رسد برخلاف دوران کی روش، ویلموتس تیم ملی را هجومی وارد زمین کرده، گفت: کلا 3 روز است که تمرین کردیم. هنوز خیلی چیز خاصی مشخص نیست. البته چیزی که مربی به ما گفت، میل به هجوم داشت.

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

طارمی ادامه داد: این را بگویم که زمانبندی نداریم. اینکه بگویید زمان مربیگری ایکس یا ایگرگ. ما برای تیم ملی بازی می کنیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال در رابطه با نیاز به برگزاری بازی های تدارکاتی بزرگ عنوان کرد: کار به اسم تیم ها نداریم و امیدوارم بتوانیم بهترین نتایج را بگیریم. اگر بازی های بزرگتر انجام شود، چه بهتر. ما می توانیم ظرفیت خودمان را بالاتر ببریم.

طارمی همچنین در پایان مصاحبه ی خود در میکسدزون ورزشگاه آزادی ، در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه از پرسپولیس پیشنهاد دارد، حاضر نشد به صحبت بپردازد و این سکوت معنادار خبری خود شاید خبری مبنی بر تمایل او برای جدایی از باشگاه پرسپولیس و یا نا رضایتی او از شرایط حاکم بر باشگاه و یا ممانعت از شتابزده عمل کردن او در برابر پیشنهاد های داخلی و خارجی این بازیکن باشد.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*