سپاهان به دنبال دریافت کمک 200 هزار یورویی از وزارت ورزش

سپاهان به دنبال دریافت کمک 200 هزار یورویی از وزارت ورزش

سپاهان به دنبال دریافت کمک 200 هزار یورویی از وزارت ورزش : به گزارش ” اسپرت اسکولار ” مسعود تابش در خصوص بدون بدهی بودن باشگاه سپاهان برای شروع فصل جدید گفت: خدا را شکر ما نه تنها با فدراسیون تسویه کرده‌ایم، بلکه به هیچ ارگان و بازیکنی بدهی نداریم و فصل جدید را بدون بدهی شروع می‌کنیم. من اعتقادم این است که هر تعهدی کردم انجام بدهم و خدا کمک کرده و تا به امروز همه آنها انجام شده است.

 

تابش در خصوص جلسه بررسی مشکلات ورزشگاه نقش جهان گفت: در جلسه‌ای که با نمایندگان وزارت ورزش، فدراسیون و سازمان لیگ داشتیم، مسائل مختلف بررسی شدند. در نقش جهان اقدامات بسیار خوبی انجام شده، تنها بحث موارد امنیتی و ایمنی ورزشگاه بود، مانند اینکه صندلی‌ها شماره‌گذاری بشوند یا فروش الکترونیکی بلیت ها و گیت‌های الکترونیکی که ما قرارداد همه آنها را بسته‌ایم و حتی مبلغی را هم به عنوان پیش‌پرداخت داشته‌ایم. اعتقادم این است که ورزشگاه نقش جهان برای فصل جدید می‌تواند بسیار بسیار آماده باشد و ما آماده میزبانی از مسابقات هستیم.

 

تابش در مورد اینکه وزارت ورزش و دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ۵۰۰ هزار یورو کمک کرده، گفت: من هم این را شنیده‌ام، امیدوارم وزارت ورزش ۵۰۰ هزار یورو هم به ما کمک کند. شدیداً در مضیقه هستیم. در فصل گذشته هم مشکلات ارزی داشتیم. قرار بود یک میلیون دلار با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی به ما بدهند که نشد. همه باشگاه‌ها مشکل دارند و ما هم مشکل داریم. من اگر ارز مورد نیازم تأمین شود، می‌توانم قرارداد بهتر ببندم و بهتر عمل کنم. امسال در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی حضور داریم و می‌خواهیم در همه آنها با قدرت شرکت کنیم. امیدواریم به ما هم کمک شود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد اینکه تکلیف واگذاری ورزشگاه نقش جهان چه شد، گفت: یکی از مشکلات ما همین بوده که ورزشگاه نقش جهان تحویل ما نشده است، خدا را شکر ظاهرا این ماجرا به انتها رسیده و مقرر شده که ظرف یکی دو هفته آینده این کار صورت بگیرد.

 

تابش در خصوص اردوی سپاهان گفت: مشغول بررسی شرایط هستیم تا ان‌شاءالله از کشور ترکیه برای برگزاری اردو استفاده کنیم.

وی در خصوص برگزار نشدن مسابقه سوپرجام گفت: ما این مسئله را فراموش کردیم و می‌خواهیم به آینده فکر کنیم.

تابش در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است فینال جام حذفی و نحوه برگزاری آن باعث برگزار نشدن بازی سوپرجام شده باشد، گفت: آن جام و نحوه برگزاری به آبروی ورزش ما ضربه زد و آن را خدشه‌دار کرد، قطعا آن بازی باعث شد که سوپرجام را برگزار نکنند.

 

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*