سود چشمگیر فرهاد مجیدی از هدایت کوتاه مدت استقلال

سود-چشمگیر-فرهاد-مجیدی-از-هدایت-کوتاه-مدت-استقلال

سود چشمگیر فرهاد مجیدی از هدایت کوتاه مدت استقلال : به گزارش “اسپرت اسکولار”، بعد از شکست استقلال برابر پدیده برکنار کردن وینفرد شفر ، مدیران باشگاه تصمیم گرفتند فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی موقت این تیم تا پایان فصل انتخاب کنند و او در پنج بازی برابر سپیدرود، استقلال خوزستان، صنعت نفت آبادان، الدحیل و العین روی نیمکت آبی ها نشست.

 

فرهاد مجیدی بعد از پیروزی دو بر یک تیمش برابر سپیدرود که بازی پایانی لیگ هجدهم محسوب می شد با صراحت کامل از تمایل خود برای ماندن در استقلال خبر داد و بیان کرد که قصد دارد استقلال را به روز های اوج خود بازگرداند و استقلالی رویایی بسازد.

با این حال آن طور که از رفتار مدیران استقلال پیداست آنهابرای انتخاب سرمربی خارجی به اتفاق نظر رسیده‌اند و بعید است هدایت تیم استقلال را برای فصل بعد به مربی جوانی چون فرهاد مجیدی بسپارد.

اما دلیل سود بردن  فرهاد مجیدی از حضور روی نیمکت استقلال در پنج هفته پایانی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا چه بود؟ مجیدی در طول مدتی که سرمربیگری استقلال را بر عهده داشت موفق شد سه پیروزی کسب کند و دو تساوی که در یکی از بازی‌ها برابر صنعت نفت گل مسلم آبی‌ها از سوی داور مردود اعلام شد تا این مربی نتواند کارنامه خود را بهتر از نتایج فعلی اش کند.

 

پیام مشخصی که نتیجه های مطلوب فرهاد مجیدی در هفته های پایانی لیگ داشت  این است که حتی اگر این بار به عنوان سرمربی استقلال انتخاب نشود به جمع گزینه های هدایت این تیم اضافه شده است و طبیعی است که نام او به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی پست هدایت استقلال بعد از هر بار جابجایی در پست سرمربیگری این تیم مطرح خواهد شد

 

فرهاد مجیدی حالا با تجربه سرمربیگری که البته کوتاه هم بوده است دو راه بزرگ پیشرو دارد؛ یکی اینکه فصل بعد به عنوان دستیار اول سرمربی خارجی استقلال فعالیت کند و یا پیشنهاد تیم‌های دیگر را قبول کند و بتواند در آنجا همچنان به عنوان نفر اول کار خود را ادامه بدهد تا وقت سرمربیگری اش در استقلال فرا برسد.

 

مهمترین اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*