سوت پایان فرصت ها برای منشا به صدا در آمد

سوت پایان فرصت ها برای منشا به صدا در آمد : به گزارش “اسپرت اسکولار”، انتقال گادوین منشا در نیم فصل دوم از پرسپولیس به استقلال یکی از جنجالی ترین اتفاقات نقل و انتقالات بود. اما بازی هایی ک گادوین منشا در طول نیم فصل برای استقلال انجام داد چندان مورد رضایت کادر فنی و هواداران نبود.

 

گادوین منشا در طول نیم‌فصلی که در ترکیب استقلال بازی کرد یک گل زد و دو پاس گل داد و در کل نمایش چندان خوبی در ترکیب آبی ها نداشت و همین موضوع باعث شد تا خیلی ها به خاطر کنار گذاشته شدن منشا توسط برانکوویچ خرده ای بر برانکو نگیرند.

 

با توجه به اینکه گادوین منشا نتوانست نمایش قابل قبولی را در مدت حضورش در استقلال ارائه کند، نام او در لیست مازاد استقلال قرار گرفت و کادر فنی استقلال تمایلی به ادامه ی همکاری با گادوین منشا ندارند . از طرف دیگر خود این بازیکن هم تمایل به جدایی دارد و با این شرایط شب گذشته این بازیکن نیجریه آخرین بازی خود را در ترکیب آبی ها برابر العین به عنوان بازیکن تعویضی انجام داد.

 

البته هنوز مقصد منشا مشخص نیست اما آنچه مسلم است دیشب آخرین شب حضور منشا در استقلال بود و او بعد از این با توافق دو طرف با مدیران باشگاه از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد.

منشا در نیم فصل و بعد از سپری کردن یک سال و نیم در پرسپولیس راهی استقلال شد اما اتفاقات مطابق میل او و باشگاه استقلال پیش نرفت و به نظر می رسد منشا در فصل جدید باید در تیم دیگری اهداف خود را دنبال کند.

 

جدیدترین خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

دیدگاه‌ها 1

*
*

    یاسمن پاسخ

    خبرای بسیار خوبی میزارید مرسی