سعید معروف ، بهترین والیالیست جهان در لیگ ملت ها

سعید-معروف-،-بهترین-والیالیست-جهان-در-لیگ-ملت-ها

سعید معروف ، بهترین والیالیست جهان در لیگ ملت ها : به گزارش ” اسپرت اسکولار ” ، سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ، با عملکرد فوق العاده خود ، ازسوی فدراسیون جهانی به عنوان بهترین بازیکن هفته اول لیگ ملت های 2019 معرفی شد.

هفته اول لیگ ملت های 2019 به بهترین شکل ممکن برای ایران استارت خورد و تیم ملی ایران با هت تریک برد 3 امتیازی برابر ایتالیای مدعی ، چین میزبان و آلمان قدرتمند، با صدرنشینی هم به پایان رسید . شهر جیانگمن و 3 دیداری که شاگردان کولاکوویچ مقابل ایتالیا، چین و آلمان برگزار کردند، حالا در تاریخ والیبال ایران به ثبت رسیده است و پس از 7 سال به ثبت رسید.

 

در تاریخچه 7 ساله حضور ایران در لیگ جهانی و حالا لیگ ملت ها چنین اتفاقی سابقه نداشته که بلندقامتان با این قدرت مسابقات را آغاز کنند؛ و در طول این 7 سال تیم ملی ایران ، همیشه در بازی اول بازنده ی میدان بوده است . اتفاقی که علاقه مندان به این رشته را به آینده امیدوار کرده و توقعات را بالا برده است. به طوری که هواداران و والیبال دوستان ، تیم ملی را مدعی بزرگی برای راه یابی به نیمه نهایی لیگ ملت های والیبال می دانند.

 

بعد از اینکه برترین های هفته اول لیگ ملت ها در هر بخش معرفی شدند و ایرانی ها هم سهم عمده ای در این جدول داشتند، امروز صفحه اینستاگرام رسمی FIVB با انتشار فیلمی از عملکرد سعید معروف در 3 دیدار اخیر به میزبانی جیانگمن او را به عنوان بهترین بازیکن هفته اول معرفی کرده است.

 

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*