سرمربی هلند جدی ترین گزینه برای هدایت بارسلونا

سرمربی هلند جدی ترین گزینه برای هدایت بارسلونا : به گزارش اسپرت اسکولار، حذف غیرمنتظره بارسلونا از لیگ قهرمانان با پذیرش شکست سنگین مقابل لیورپول باعث شده گمانه زنی ها در مورد آینده نیمکت این تیم شدت گیرد و احتمال زیادی وجود دارد که ارنستو والورده در پایان فصل شغل خود را از دست بدهد. طبق ادعای نشریات اسپانیایی، رونالد کومان، سرمربی سابق اورتون و فعلی تیم ملی هلند، جدیدترین نامی است که برای در دست گرفتن هدایت بارسلونا مطرح شده است.

 

بعد از سپری کردن دورانی خوب در لیگ برتر، رونالد کومان تیم ملی هلند را نیز متحول ساخته و لاله های نازنجی با او دوباره تبدیل به یکی از قدرت های فوتبال اروپا شده اند.

البته با توجه به پیش رو بودن نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا و یورو 2020، جدایی کومان از تیم ملی هلند دشوار خواهد بود، اما در صورت توافق طرفین، ورود کومان می تواند انتقال ماتیاس دی لیخت، مدافع 19 ساله و آماده آژاکس را به نوکمپ تقریبا تضمین کند.

رونالد کومان در دوران ورزشی خود سال های فوق العاده ای در بارسلونا داشت و اولین قهرمانی لیگ قهرمانان این تیم نیز با کاشته غیرقابل مهار رونالد کومان به دروازه سمپدوریا حاصل شد.

اخبار روز ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*