سرمربی اینتر،گزینه ی جدی جانشینی فرهاد در استقلال

سرمربی اینتر،گزینه ی جدی جانشینی فرهاد در استقلال : به گزارش اسپرت اسکولار استقلالی‌ها در پی یافتن گزینه ی مناسبی برای هدایت تیم هستند. حالا رسانه «توتو مرکاتو وب ایتالیا» ادعا کرده است که استقلال وضعیت آندره آ استراماچونی، سرمربی ۴۳ ساله ایتالیایی که سابقه هدایت اینتر، اودینزه، پاناتینایکوس یونان و اسپارتاپراگ چک را در کارنامه دارد را بررسی می‌کند.

مدیران استقلال تهران طی ملاقاتی که به زودی با استراماچونی صورت می گیرد پیشنهاد قرار دادی سه ساله به آندره استراماچونی خواهند داد تا در نتیجه ی مذاکرات بتوانند این سرمربی نام آشنای ایتالیایی را به تهران بیاورند.

استراماچونی گرچه سرمربی 4 تیم بزرگ دنیا بوده است اما با این وجود با کسب نتیاج ضعیفی در این باشگاه ها به اوج موفقیت خود دست نیافته است.

او در تیم‌های پایه رم و اینتر خوب کار کرد و به همین دلیل در سال ۲۰۱۲ سرمربی بزرگسالان اینتر شد اما در اولین گام به عنوان سرمربی این تیم بزرگ به رتبه نهم رسید و در نهایت اخراج شد.

پس از آن بود که به همراه اودینزه به رتبه نازل شانزدهم رسید و درحالی که هنوز قرارداد داشت از این تیم کنار گذاشته شد. در پاناتینایکوس یونان، پس از چند شکست مقابل المپیاکوس، زانتی و آژاکس با حذف از گروه در لیگ اروپا آن هم فقط با یک امتیاز مدیران تیم یونانی را مجبور کرد حکم اخراج او را برای سومین بار امضا کنند. او در انتها به اسپارتاپراگ رسید و با وجود آن که هنوز مدت دو سال از قرار دادش باقی مانده بود به دلیل حذف از جام حذفی جمهوری چک از این تیم نیز اخراج شد !

 

با فشار بیشتری از طرف باشگاه به فرهاد مجیدی، او در نهایت تصمیم می‌گیرد صندلی اصلی نیمکت استقلال را رها کند. آن‌ها نمی‌توانند با امیر قلعه‌نویی هم کار کنند و گزینه خارجی تنها راه باشگاه خواهد بود.

از آخرین صحبت‌های فرهاد مجیدی می توان به راحتی این برداشت را کرد که او مانند هفته های پیش پافشاری چندانی برای حفظ سمت خود ندارد و اگر یک مربی خارجی به این تیم اضافه شود، می تواند فرهاد مجیدی را به عنوان مربی در کنار خود در اختیار داشته باشد.

اخبار مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*