ستاره ی دوست داشتنی رئال مادرید ، خواهان جدایی از کهکشانی ها

ستاره-ی-دوست-داشتنی-رئال-مادرید-،-خواهان-جدایی-از-کهکشانی-ها

ستاره ی دوست داشتنی رئال مادرید ، خواهان جدایی از کهکشانی ها :به گزارش ” اسپرت اسکولار “، روزنامه اسپانیایی اسپورت با انتشار گزارشی مدعی شد مارسلو، ستاره برزیلی و دفاع چپ محبوب رئال مادرید از سوی چند باشگاه پیشنهاد دارد و ممکن است در تابستان جاری به عجیب‌ترین فروش رئال تبدیل شود.

 

اسپورت می‌گوید مارسلو پیشنهادهای متعددی دارد و از باشگاه رئال مادرید خواسته اجازه ترک باشگاه توسط او را صادر کند. این در حالی است که زین‌الدین زیدان به مدیران رئال اعلام کرده که روی مارسلو حساب می‌کند.

بر اساس این گزارش، مارسلو مورد توجه باشگاه‌های پاری سن ژرمن، آرسنال، یوونتوس و میلان قرار دارد و احساس می‌کند زمان مناسب برای پایان دادن به دوران حضورش در رئال مادرید فرا رسیده است. مارسلو قصد دارد با باشگاهی جدید قراردادی بلندمدت امضا کند و دوران فوتبالی خود را در اروپا و در آن باشگاه به پایان برساند.

 

اسپورت می‌گوید مدیر برنامه‌های مارسلو در حال مذاکره با فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال است تا اجازه خروج او از باشگاه هر چه زودتر صادر شود.

مارسلو با اینکه همیشه در رئال یکی از بازیکنان محبوب بوده ولی فصل گذشته با انتقادات زیادی از سوی هواداران رئال مواجه شد که آمادگی جسمانی او را زیر سوال می‌بردند. او حتی در دوران مربی‌گری سانتیاگو سولاری، جای خود در ترکیب اصلی را از دست داده بود. البته بعد از بازگشت زیدان، مارسلو بار دیگر به ترکیب فیکس بازگشت.

 

خبرهای فوتبالی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*