ستاره ی اسپانیایی رئال مادرید، در کانون توجه گواردیولا

ستاره ی اسپانیایی رئال مادرید، در کانون توجه گواردیولا : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، داوید سیلوا، هافک باتجربه و اسپانیایی سیتیزن ها دیشب مدعی شد در پایان فصل بعد برای همیشه از جمع بازیکنان این تیم جدا خواهد شد و دوران 10 ساله حضور وی در استادیوم اتحاد به پایان خواهد رسید.

بر همین اساس نشریه مارکا مدعی شد پپ گواردیولا از سران تیمش خواسته مقدمات حضور ایسکو، هافبک خلاق و تکنیکی رئال مادرید را فراهم کنند. سبک بازی ایسکو شباهت زیادی به داوید سیلوا دارد و وی می تواند برای چندین فصل خط میانی سیتیزن ها را بیمه کند.

البته در قرارداد ایسکو با رئال مادرید بند آزادسازی 500 میلیون یورویی وجود دارد و قطعا سیتی نمی خواهد چنین رقمی را برای خرید وی پرداخت کند. با توجه به ریخت و پاش های تابستانی رئال مادرید، این تیم نیاز به حداقل 100 میلیون یورو فروش بازیکن دارد و با توجه به عدم وجود مشتری برای گرت بیل، شاید فروش ایسکو راه حل پیش پای فلورنتینو پرز باشد.

ایسکو فصل قبل بازی های زیادی را از روی نیمکت تماشا کرد و به همین دلیل امکان جدایی وی کم نخواهد بود. با ورود ادن هازارد، ستاره 28 ساله و بلژیکی، شرایط برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی برای ایسکو دشوارتر از قبل نیز خواهد شد و ممکن است همین موضوع وی را علاقمند به انتقال به سیتی و بازی کردن زیر نظر پپ گواردیولا کند.

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

ایسکو تا سال 2022 با رئال مادرید قرارداد دارد اما ممکن است یک پیشنهاد 80 میلیون یورویی از سوی مدیران سیتی وی را برای فصل بعد راهی لیگ برتر کند.

سیتی در تابستان امسال هنوز هیچ خرید بزرگی انجام نداده است. اما اخبار موید آن است که احتمالا رودری، هافبک اتلتیکومادرید با مبلغ 70 میلیون یورو راهی سیتی خواهد شد اما به نظر می رسد جذب ایسکو، مهم ترین پروژه تابستانی این تیم باشد.

اگر زیدان موضع خود در مورد حضور ایسکو در ترکیب ثابت را به گوش وی رسانده، اما مشکلات مالی و نیاز رئال مادرید به فروش در نهایت ممکن است باعث جدایی وی و انتقال به لیگ برتر شود.

دیدگاه‌ها 0

*
*