سبقت فن دایک از مسی در کسب توپ طلای 2019

سبقت-فن-دایک-از-مسی-در-کسب-توپ-طلای-2019

سبقت فن دایک از مسی در کسب توپ طلای 2019 : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، به نقل از آاس، توپ طلا بالاترین و با ارزش ترین جایزه انفرادی فوتبال دنیا محسوب می شود. پس از 10 سال حاکمیت مطلق مسی و رونالدو بر این جایزه، سال گذشته لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال توانست فاتح توپ طلا شود و این امکان وجود دارد که سال 2019 نیز جایزه به بازیکنی غیر از مسی و رونالدو برسد.

 

با وقوع این اتفاق و کسب توپ طلا توسط بازیکنی به جز رونالدو و مسی ، شاید بتوان گفت که دوره ی سلطنت این دو ابر ستاره ی آرژانتینی و پرتغالی بر فوتبال دنیا رو به افول می رود و مجال برای بازیکنان دیگری از دیگر تیم های بزرگ دنیا برای کسب عناوین بزرگ در دنیا فراهم خواهد شد.

 

اما در سال 2019 صحبت از ویرژیل فن دایک، مدافع هلندی باشگاه لیورپول است که فصل درخشانی را با این باشگاه پشت سر گذاشت. او در تمام فصل گذشته از هیچ بازیکنی دریبل نخورد و یک رهبر مقتدر در درون زمین برای قرمزهای آنفیلد بود. فن دایک با لیورپول قهرمان چمپیونزلیگ شد و حالا در بنگاه های شرط بندی شانس اول توپ طلا محسوب می شود.

 

او که عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس را نیز تصاحب کرد، با نسبت 1.9 به یک، شانس اول توپ طلاست و پس از او مسی با نسبت 2 به یک قرار دارد. پس از این دو نیز کریستیانو رونالدو با نسبت 15 به یک قرار دارد.

 

محمد صلاح، لروی سانه، برناردو سیلوا، ادن هازارد، کیلیان امباپه و انتوان گریزمان در رتبه های بعدی قرار دارند.

 

پربازدیدترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*