ساعاتی دیگر تکلیف هیولا و عالیشاه روشن خواهد شد

ساعاتی-دیگر-تکلیف-هیولا-و-عالیشاه-روشن-خواهد-شد

ساعاتی دیگر تکلیف هیولا و عالیشاه روشن خواهد شد : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، باشگاه پرسپولیس طی نقل و انتقالات تابستانی تاکنون موفق به جذب فرشاد احمدزاده و توافق برای تمدید قرارداد با چند بازیکن شاخص خود شده است. بوژیدار رادوشوویچ، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح، محمد انصاری و… از جمله بازیکنانی بودند که برای ادامه حضور در این تیم به توافق دست یافته‌اند.

 

در این راستا امروز نیز چند بازیکن برای مذاکره راهی باشگاه خواهند شد. امید عالیشاه که چندی پیش در جلسه با ایرج عرب حضور یافته‌ بود، امروز نیز در باشگاه حاضر خواهد شد تا حول مسائل مالی و مطالبات خود با مدیرعامل تیم به گفتگو بنشیند. عالیشاه بخشی از مطالبات خود در فصول اخیر را دریافت نکرده و این مساله را در جلسه قبلی به اطلاع مدیرعامل رسانده و قرار است با هماهنگی صورت گرفته با امور مالی، امروز در این خصوص بحث شود.

 

جلسه مهم امروز اما با علیرضا بیرانوند انجام خواهد شد. دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس همانند دو فصل اخیر به دنبال حضور در فوتبال اروپاست و در این راستا از باشگاه مهلت گرفته تا امور خود را مورد بررسی قرار دهد. باشگاه با درخواست 700 هزار دلاری برای صدور رضایتنامه این بازیکن، در انتظار پاسخ نهایی اوست. امروز آخرین مهلت به دروازه بان ملی پوش است و بر این اساس قرار است او در جلسه با مدیرعامل تیم در خصوص پیشنهادات و احتمالا ادامه حضورش در این تیم به گفتگو بنشیند. با این حال احتمال اینکه بیرانوند بار دیگر از مدیران پرسپولیس مهلت بگیرد نیز وجود دارد و باید دید در نهایت طلسم حضورش در فوتبال اروپا شکسته خواهد شد یا خیر.

خبرهای پرسپولیس را در اسپرت اسکولار بخوانید.

ساعاتی-دیگر-تکلیف-هیولا-و-عالیشاه-روشن-خواهد-شد

دیدگاه‌ها 0

*
*