زنگ ها برای جدایی امباپه از PSG به صدا در آمد !

زنگ ها برای جدایی امباپه از PSG به صدا در آمد ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، به نقل از مارکا، شب گذشته مراسم بهترین های فوتبال فرانسه برگزار شد و شخصیت اول آن نیز کیلیان امباپه بود. ستاره 20 ساله مهمترین عناوین فردی را از آن خود کرد؛ ام آنچه که بش از همه چیز سوژه ی رسانه ها شد ، صحبت های امباپه بعد از دریافت جایزه بود. این سخنان نه تنها فرانسه و مادرید بلکه کل دنیا را به تعجب وا داشت.

 

امباپه دیشب بعد از دریافت جایزه بهترین بازیکن سال لوشامپیونا گفت:« دوست دارم در آینده نقش بزرگتری بازی کنم. این می تواند در پی اس جی باشد که مورد علاقه ام است و یا تیمی دیگر با یک پروژه متفاوت.»

سخنانی که نه تنها هواداران پاری سن ژرمن را شوک زده کرد بلکه هواداران رئال مادرید را به انتقال این بازیکن به رئال امیدوار کرد.

امباپه پس از اتمام مراسم و در پاسخ به سوالی در مورد اینکه در پی اس جی خواهد ماند یا خیر نیز گفت:« حرف های گفتنی را در مراسم گفتم.» پیامی روشن و مستقیم برای سران پی اس جی و البته رئال مادرید.

امباپه حرف هایی زد که می توان ادعا کرد، کاملا از پیش برنامه ریزی شده بود. مکانی که برای گفتن آنها انتخاب کرده بود نیز هوشمندانه به نظر می رسد. حدس این نکته که امباپه این سخنان را کاملا از قبل برنامه ریزی کرده بوده چندان مشکل نیست چرا که به نظر می رسد این اظهارات اصلا فی البداهه صورت نگرفته اند .

 

هشدار به پی اس جی برای تمدید قرارداد

حرف های امباپه ناگهانی نبود و همه چیز از قبل فکر شده و برنامه ریزی شده بود. او وقتی سال 2017 از بین پیشنهاد رئال و پی اس جی، دومی را انتخاب کرد، هنوز به شهرت کنونی نرسیده بود. درست است که او در موناکو به ستاره ای جهانی بدل شده بود و پی اس جی حاضر شد 180 میلیون یورو برای جذب او پرداخت کند اما دو سال بعد، او تبدیل به بازیکنی شده است که بسیاری معتقدند، پرچمدار فوتبالیست ها پس از خداحافظی رونالدو و مسی خواهد بود.

 

با گذشت زمان و تبدیل شدن امباپه به بازیکن کنونی، او حالا دستمزد بیشتری از پی اس جی می خواهد. در این دو فصل، نیمار در حساس ترین مقاطع فصل مصدوم بوده و فشار اصلی روی امباپه قرار داشته؛ در حالی که نیمار دو برابر او دستمزد می گیرد. تماس های اولیه برای تمدید قرارداد امباپه برقرار شده و حرف های شب گذشته او نیز پیامی روشن با خود داشت: دستمرد من باید هم سطح با نیمار باشد.

 

زنگ ها برای جدایی امباپه از PSG به صدا در آمد !

 

تبدیل شدن به لیدر اول پی اس جی

رختکن پی اس جی یکی از پرحاشیه ترین رختکن های دنیاست. هر از چندگاهی اخباری از اختلافات بازیکنان در رختکن و حتی درگیری و تنش فیزیکی منتشر می شود. صحبت از دار و دسته برزیلی ها و فرانسوی هاست. در چنین شرایطی امباپه می خواهد کنترل رختکن بر عهده او باشد.

 

رابطه ی امباپه و نیمار گرچه در داخل زمین عالی و هماهنگ است ولی به نظر می رسد این دو در خارج از زمین چندان رابطه ی جالب و قابل تعریفی ندارند.  کیلیان با حرف های شب گذشته خود، قصد جلب توجه سران باشگاه به یک موضوع اساسی را داشت. خودش و اطرافیانش معتقدند که او باید لیدر شماره یک تیم باشد اما در دو سال اخیر، هر زمان نیمار و پدرش مصاحبه ای انجام داده و پیام های غیرمستقیم فرستاده اند، پاسخ مثبت سران باشگاه را گرفته اند. در مورد او اما هرگز چنین نبوده است.

امباپه هرگز تا کنون اینگونه به سران پی اس جی هشدار نداده بود. ولی حالا به نظر می رسد که مسئولان باشگاه برای نگه داشتن امباپه یا باید شرایط او را بپذیرند و یا باید خود را آماده ی جدایی امباپه از پی اس جی بکنند.

 

خبرهای ورزشی امروز را از دست ندید.

زیدان در پس پرده

کمابیش همه ی فوتبال دوستان از رابطه ی خوب امباپه و زبدان آگاه هستند.به طوری که امباپه از بازگشت زیدان به رئال استقبال خوبی به عمل آورد.

در فرانسه معتقدند که زیدان، اخیرا با امباپه تماس داشته و این دو با یکدیگر در مورد انتقال به رئال صحبت کرده اند و اینکه حرف های شب گذشته ستاره جوان، به همین قضیه مرتبط بوده است.

 

کیلیان بر این اعتقاد است که زمان تعمق بیشتر در مورد آینده رسیده است و اینکه دوران فوتبال او در پی اس جی رو به پایان است. در پایان فصلی که با وجود قهرمانی در لوشامپیونا برای پی اس جی تلخ بود و با یادآوری حذف غیرمنتظره از لیگ قهرمانان به دست منچستریونایتد، امباپه بیشتر از گذشته به جدایی فکر می کند. او یکی از معدود بازیکنان خوب پی اس جی در لیگ قهرمانان بود اما این برای صعود تیمش کفایت نمی کرد.

 

بازگشت زیدان به رئال فکر جدایی از پی اس جی و انتقال به رئال را در ذهن امباپه انداته است. او البته هنوز تردید دارد که الان زمان مناسبی برای جدایی از پی اس جی است یا خیر ولی چیزی که واضح است این است که امباپه به هر قیمتی حاضر به ماندن در این تیم فرانسوی نیست.به خصوص در زمانی که مسئولان رئال آماده به رقم زدن گان ترین انتقال تاریخ هستند.

دیدگاه‌ها 0

*
*