رونالدو در کمین رکورد علی دایی با هت تریک اعجاب انگیز

رونالدو-در-کمین-رکورد-علی-دایی-با-هت-تریک-اعجاب-انگیز

رونالدو در کمین رکورد علی دایی با هت تریک اعجاب انگیز : به گزارش “اسپرت اسکولار”،  کریستیانو رونالدو که در دور اول رقابت های لیگ ملت های اروپا و مرحله ی گروهی در کنار تیم ملی پرتغال حضور نداشت و غایب بزرگ تیم پرتغال بود، پس از استراحت به جمع قرمز پوشان تیم ملی پرتغال به ترکیب بازگشت و شب گذشته فراتر از حد تصور ظاهر شد و با هت تریک برابر تیم ملی سوییس ، راهی شدن تیم ملی پرتغال به فینال لیگ ملت های اروپا را رقم زد.

 

رونالدو در نیمه اول موفق شد یک بار دیگر توانایی های خود در نواختن ضربات ایستگاهی را به رخ کشیده و با یک شوت فوق العاده از فاصله ای دور دروازه تیم ملی سوئیس را باز کند. این اولین گل ایستگاهی رونالدو بعد از باز کردن دروازه داوید دخیا در جام جهانی 2018 در عرصه ملی و باشگاهی بود.

خبرهای ورزشی مهم را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

درخشش کریستیانو در نیمه دوم نیز ادامه یافت و وی در دقایق پایانی ابتدا با یک ضربه زمینی دقیق از درون محوطه موفق به گلزنی شد و در ادامه با یک تغییر جهت تماشایی و یک ضربه غیرقابل مهار به گوشه دروازه سومر، هت تریک خود را کامل کرد و یک تنه باعث صعود تیم ملی کشورش به فینال شد.

این هت تریک شماره 53 رونالدو در دوران درخشان ورزشی اش بود و حالا او رکورد فوق العاده گلزنی در 10 تورنمنت معتبر ملی شامل (یورو 2004، جام جهانی 2006، یورو 2008, جام جهانی 2010، یورو 2012، جام جهانی 2014، یورو 2016، جام کنفدراسیون ها 2017، جام جهانی 2018 و لیگ ملت های اروپا 2019) را در کارنامه می بیند.

 

رونالدو حالا موفق شده در 157 بازی ملی 88 بار برای تیم ملی کشورش گلزنی کند و برای رسیدن به رکورد فوق العاده 109 گل علی دایی، 21 باز دیگر نیاز به گلزنی برای تیم ملی پرتغال دارد کریستیانو رونالدو در بازی های ملی‌ تا به حال برای پرتغال به 38 تیم ملی مختلف گل زده است.

رونالدو که بعد از انتقال به یوونتوس در فتح لیگ قهرمانان بعد از سه فصل ناکام مانده بود و بسیاری نام او را از فهرست نامزدهای توپ طلای امسال حذف کرده بودند، حالا در یک قدمی افتخار بزرگ دیگری در عرصه ملی قرار دارد و در صورت قهرمانی با تیم ملی پرتغال در رقابت های لیگ ملت های اروپا می تواند دومین افتخار بزرگ ملی خود را نیز جشن گرفته و یکی از نامزدهای دریافت عنوان مرد سال جهان لقب گیرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*