رونالدو جای خالی اش را در ال کلاسیکو به رخ دنیا کشید!

 رونالدو جای خالی اش را در ال کلاسیکو به رخ دنیا کشید!

به گزارش ” اسپرت اسکولار “، کریستیانو رونالدو روزهای تلخ اوایل فصل را فراموش کرده و در ده روز اخیر نمایش فوق العاده ای داشته است. بعد از باز کردن دروازه لاتزیو، لورکوزن و اودینزه در روزهای گذشته، ستاره پرتغالی امشب نیز موفق شد به زیبایی و به سبکی که تخصص خودش است برابر سمپدوریا گلزنی کند.

در اواخر نیمه اول بود که با ارسال الکس ساندرو، کریستیانو رونالدو   با یک ضربه پرواز بلند و با اختلافی فاحش نسبت به مدافع حریف، با ضربه سر تماشایی موفق شد دروازه حریف را باز کند و گل برتری یوونتوس را به ثمر برساند تا یوونتوس با برتری 1-2 راهی رختکن شود. اختلاف پرواز رونالدو نسبت به بازیکن سمپدوریا در این صحنه جالب توجه بود.

اخبار داغ ورزشی  ایران و جهان را در اسپرت اسکولار بخوانید 

رونالدو-جای-خالی-اش-را-در-ال-کلاسیکو-به-رخ-دنیا-کشید-5
رونالدو-جای-خالی-اش-را-در-ال-کلاسیکو-به-رخ-دنیا-کشید-4
رونالدو-جای-خالی-اش-را-در-ال-کلاسیکو-به-رخ-دنیا-کشید-3

کریستیانو رونالدو در طول دوران درخشان ورزشی فوتبالی خود بارها اینگونه موفق به باز کردن دروازه رقبا شده که شاید مهم ترین آن ضربه سر تماشایی او با لباس رئال مادرید در سال 2013 و در لیگ قهرمانان مقابل منچستریونایتد بود.

ستاره پرتغالی دوباره به روزهای اوج بازگشته و این برای یوونتوس که هدف اول خود را فتح لیگ قهرمانان تعریف کرده بهترین خبر خواهد بود.

همچنین کریستیانو رونالدو هشت سال قبل و در سن 26 سالگی نیز در فینال کوپا دل ری با یک پرش فوق العاده دروازه بارسلونا را باز کرد و حالا امشب او در سن 34 سالگی نیز نشان داد همانقدر آماده است.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*