رونالدو به دنبال انتقال راموس از مادرید!

رونالدو به دنبال انتقال راموس از مادرید به تورین !

رونالدو به دنبال انتقال راموس از مادرید! به گزارش “اسپرت اسکولار” ، امروز نشریات معتبر اسپانیا خبری عجیب مبنی بر تیم آینده ی سرخیو راموس متشر کرده اند که البته این اخبار و گمانه زنی ها در ساعات گذشته درباره ی سرخیو راموس با تجربه و خوش تکنیک رئال مادرید افزایش یافته است.

سرخیو راموس پس از گذشت حدود پانزده سال از اولین بازی در ترکیب رئال مادرید حالا به فکر جدایی از این باشگاه است و آینده او می تواند در یوونتوس رقم بخورد.

 

طبق ادعای نشریه آ.اس ، کریستیانو رونالدو ، مهاجم بی بدیل یوونتوس و هم تیمی سابق راموس ، خواستار انتقال راموس به یوونتوس است و به نظر می رسد مدیران یوونتوس در روزهای آتی به صورت جدی تری ورد فاز مذاکراتی با مدیر برنامه های راموس گردند . یوونتوس در فصل تابستان به دنبال یک مدافع مرکزی خواهد بود و با توجه به دستمزد بالای ماتیاس دی لیخت،یوونتوس از تلاش برای به خدمت گرفتن ماتیاس دی لیخت دست کشیده است .

 

اخبار ورزشی جهان را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

آندره بارزالی مدافع باتجربه یوونتوس از فوتبال خداحافظی کرده و احتمال دارد این اتفاق در مورد مارتین کاسرس هم رخ دهد. در این شرایط یوونتوس به دنبال جذب یک مدافع میانی در کلاس جهانی است و انتقال سرخیو راموس می تواند امیدهای بیانکونری برای فتح لیگ قهرمانان را افزایش دهد

 

رونالدو و راموس در کنار هم چهار بار موفق به فتح لیگ قهرمانان در سالهای اخیر شده اند و تجربه بالای مدافع اسپانیایی در این رقابت ها می تواند نقطه عطف افزایش تمایل یوونتوس به جذب راموس در تابستان پیش رو باشد.

 

در روزهای پایانی حضور رونالدو در رئال مادرید اخباری در مورد اختلاف او با راموس مطرح شد اما مدتی بعد این دو ستاره در تماسی با یکدیگر اختلافات را کنار گذاشتند و جنجال های به پا شده به دلیل اختلاف این دو ستاره ی بزرگ به اتمام رسید.

دیدگاه‌ها 0

*
*