رونالدو:هزینه های نجومی بارسلونا عامل قهرمانی این تیم نمی شود!

رونالدو:هزینه های نجومی بارسلونا عامل قهرمانی این تیم نمی شود! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، یوونتوس بیش از دو دهه است در فتح لیگ قهرمانان اروپا ناکام مانده و در اولین فصل حضور ستاره بزرگی چون کریستیانو رونالدو نیز این اتفاق تکرار شد. اما ستاره 34 ساله معتقد است یوونتوس همه ابراز لازم برای موفقیت را داراست و بالاخره در این رقابت ها قهرمان خواهد شد.

کریستیانو رونالدو در مصاحبه با مارکا گفت: “همیشه سال یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا است، اما فقط یک تیم می تواند لیگ قهرمانان را فتح کند. به عنوان مثال بارسلونا را بیاورید، آنها در 5 سال گذشته مبالغ زیادی خرج کرده اند اما قهرمان لیگ قهرمان نشده اند.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

در ادامه :

یوونتوس واقعا ترکیب خود را تقویت کرده است و تیمی بوده که همیشه برای قهرمانی می جنگد اما عوامل زیادی برای کسب موفقیت وجود دارد. اگر امسال هم این اتفاق رخ ندهد، یوونتوس فصل بعد در لیگ قهرمانان موفق خواهد شد زیرا از همه ابراز لازم برای موفقیت برخوردار است.

مانند هر سال بارسا امسال نیز بسیار قدرتمند است. آنها بازیکن بسیار خوبی مانند فرانکی دی یونگ، آنتوان گریزمان و سال گذشته فیلیپ کوتینیو و عثمان دمبله را جذب کرده اند. رئال مادرید با خرید ادن هازارد، لوکا یوویچ و فرلان مندی یکی از بهترین تیم های جهان است اما شرایط برای یوونتوس نیز اینگونه است.

مارسلو؟ او در مادرید خوشحال است. من اخیرا با او ، کاسمیرو، په په و فابیو کوئنترائو صحبت کردم. مارسلو پسر خیلی بامزه ای است و دلم برایش تنگ شده است.

همبازی شدن با جیجی بوفون؟ من همیشه او را تحسین کرده ام. بوفون به من گفت از اینکه بعد از سالها به عنوان حریف بودن، حالا کنار هم هستیم خوشحال است و من نیز همین را به او گفتم. فکر می کنم اگر بهترین نباشد، بوفون مانند ایکر کاسیاس یکی از بهترین دروازه بان های تاریخ جهان است و من بسیار خوشحالم که در کنار او بازی می کنم.”

دیدگاه‌ها 0

*
*