روشن:فرهاد اگر آبرویش را دوست دارد نباید سرمربی شود!

روشن-فرهاد-اگر-آبرویش-را-دوست-دارد-نباید-سرمربی-شود-!

روشن:فرهاد اگر آبرویش را دوست دارد نباید سرمربی شود! حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال که همیشه او را با اظهارات تند و جنجال علیه مقامات و مدیران باشگاه استقلال به یاد می آوریم، در آخرین اظهارات خود حرف های تند و عجیبی علیه فرهاد مجیدی به زبان آورده است.

 

روشن در رابطه با هدایت تیم استقلال توسط فرهاد مجیدی گفت:

فرهاد مجیدی اگر خودش، آبرویش و آبروی هواداران استقلال را دوست دارد نباید سرمربی استقلال شود.

او در ادامه اظهار داشت:

باید یک مربی بزرگ خارجی، نه از این ساندویچ‌ها، بلکه یک خارجی بزرگ که آن‌ها هم الان در فوتبال آمریکای جنوبی مشغول هستند را بیاورند بعد فرهاد چند سال کنار دست او بنشیند و کار یاد بگیرد. وگرنه با این کار اگر نتیجه نگیرد که احتمالش خیلی بیشتر از نتیجه‌گیری اش است آبرویی برای خودش در استقلال نمی‌گذارد. همین‌طور هواداران که روی عشق و علاقه او را صدا می‌زنند. آن وقت باید شعار‌های حیا کن… رها کن و این‌ها را بشنود.

او همچنین گفت: شاید مسئولان یادشان رفته المپین هایی از فوتبال ایران را در موزه ها قرار دهند چرا که فوتبال جزو پرافتخارترين ورزش ها در ايران است.راهيابي به سه دوره المپیك، كسب عنوان پنجمي المپیك كه هيچ ورزش گروهي تاكنون نتوانسته به اين رده دست پيدا كند. گل المپیكي و قهرماني در4 دوره المپیك آسيايي و حضور در4 دوره جام جهاني كم نيست. آن روز كه به كميته المپیک رفته بوديم حرف از مجسمه بچه هاي فوتبال هم مطرح شد ولي نمي دانم چرا موزه را به اين شكل و بدون فوتبالي ها افتتاح كرده اند.

 

خبرهای ورزشی مهم را از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*