روزبه چشمی در آستانه ی لژیونر شدن در لیگ ستارگان

روزبه-چشمی-در-آستانه-ی-لژیونر-شدن-در-لیگ-ستارگان

روزبه چشمی در آستانه ی لژیونر شدن در لیگ ستارگان : به گزارش “اسپرت اسکولار”، به نظر می‌رسد روزبه چشمی مدافع تیم استقلال پس از 6 سال حضور در تیم های داخلی قصد دارد لژیونر شود. شایعات مربوط به این موضوع از اواسط فصل به گوش می رسید و این شایعات هر چه بیشتر به پایان فصل نزدیک می شدیم ، بیشتر شنیده می شد و رنگ و بوی حقیقت می گرفت تا جایی که به گوش می رسد روزبه چشمی در حال حاضر با مدیران باشگاه الاهلی وارد مذاکره شده است.

روزبه چشمی در سال های اخیر به عنوان مدافع میانی و هافبک دفاعی عملکرد خوبی در تیم استقلال داشت و توانست روزهای موفقیت آمیزی را با پیراهن شماره ۴ این تیم تجربه کند.چشمی تحت هدایت وینفرد شفر به بازیکنی با کیفیت و خوش تکنیک تبدیل شد و همواره یکی از تاثیر گذار ترین مهره های کلیدی استقلال بود.

 

ارائه ی نمایش های با کیفیت او باعث جلب توجه کی روش ، سرمربی سابق تیم ملی ایران شد و چشمی به یکی از مهره های کلیدی تیم ملی نیز بدل گشت. چشمی که سابقه بازی در تیم های ملی پایه را داشت، سرانجام پس از درخشش در اردوهای ملی و بازی های لیگ، مسافر روسیه شد و حضور در جام جهانی را نیز تجربه کرد.

 

چشمی در فصل بعد از اتمام جام جهانی 2018 نیر در استقلال حضور داشت و در کنار این تیم بازی های بسیاری را انجام داد اما سرانجام روزبه نیز همچون سایر بازیکنان با کیفیت ایران با دریافت پیشنهاداتی از لیگ های حوزه ی خلیج فارس مواجه شد و در نهایت این بازیکن به فکر خروج از فوتبال ایران و لژیونر شدن افتاد.

چشمی پس از بازی استقلال و العین به ایران بازنگشت تا خیلی ها تصور کنند او قصد پیوستن به تیم های عربی را دارد. این خبر نیز به حقیقت پیوست و دقایقی قبل روزنامه استاد الدوحه قطر، خبر داد که روزبه چشمی وارد دوحه شده تا مذاکرات نهایی را با الاهلی قطر انجام دهد.

 

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*