رهایی مسی از یک اتهام بزرگ در آرژانتین

رهایی مسی از یک اتهام بزرگ در آرژانتین : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، لیونل مسی این روزها با تیم ملی آرژانتین در برزیل حضور دارد و خود را برای بازی امشب برابر ونزوئلا در یک چهارم نهایی کوپا آمه ریکا مهیا می کند. مسی این فرصت را دارد تا به ناکامی طولانی مدت خود در بازی‌های ملی پایان دهد و به اولین افتخار خود با آلبی سلسته دست یابد. برای این مهم او باید ابتدا ونزوئلا را از پیش رو بردارد و سپس باید به مصاف برزیل میزبان برود.

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

رهایی-مسی-از-یک-اتهام-بزرگ-در-آرژانتین
روز گذشته توماس چاوز، پسر خردسالی که پیش از شروع بازی آرژانتین و قطر(آخرین بازی دور گروهی آلبی سلسته) همراه مسی وارد زمین شده بود، به ذکر جزئیات رفتارهای مسی در هنگام ورود به زمین و پخش سرود ملی پرداخت و به نوعی از او رفع اتهام کرد.

او به خبرنگاران گفت: «وقتی میخواستیم وارد زمین شویم و مسی پیش من آمد، حسی باورنکردنی داشتم. او من را نوازش کرد و دستانش از سر من هم بزرگتر بود و برای لحظاتی خنده‌ام گرفت. به او گفتم که برای من مثل یک بت است و همیشه میخواستم او را از نزدیک ببینم و چنین لحظهای را تجربه کنم.

هنگام پخش سرود ملی، مسی آن را زمزمه می‌کرد و با گوشهایم شنیدم که او واقعا سرود را میخواند. تجربهای بینظیر برای من بود و توصیفش دشوار است. این رویایی بود که محقق شد.»

دیدگاه‌ها 2

*
*

    قیمت هایما S7 پاسخ

    عالیی بود مث همیشه

      mahshid پاسخ

      با تشکر از حسن توجه شما کاربر گرامی.