رقابت بارسا و رئال مادرید برای جذب بهترین فوتبالیست زن دنیا

رقابت بارسا و رئال مادرید برای جذب بهترین فوتبالیست زن دنیا : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، رئال مادرید به تازگی وارد حوزه فوتبال زنان شده است. آنها با خرید سهام باشگاه سی دی تاکُن، چند ماهی است که وارد حوزه فوتبال زنان شده‌اند، هر چند که به صورت رسمی از سال 2020 نام تاکون به رئال مادرید تغییر می‌کند و تیم مادریدی به صورت رسمی وارد حوزه فوتبال زنان خواهد شد.

در نقطه مقابل بارسلونا سال‌هاست که در حوزه فوتبال زنان فعالیت می‌کند و تیم قدرتمندی را دارد. کاتالان‌ها سال گذشته به فینال لیگ قهرمانان اروپا هم رسیدند که در نهایت نتوانستند فاتح جام ببرند. رئال مادرید می‌داند که برای این که بتواند در حوزه فوتبال زنان هم مثل مردان موفق باشد باید ترکیبش را تقویت کند و خریدهای کهکشانی داشته باشد.

رقابت-بارسا-و-رئال-مادرید-برای-جذب-بهترین-فوتبالیست-زن-دنیا3

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید 

یکی از گزینه‌های مورد نظر رئال مادرید «مگان رپینو» کاپیتان تیم ملی آمریکا و بهترین بازیکن زن جهان در فصل 19-2018 است.

این در حالی است که راپینو که امسال تابستان در جام جهانی زنان خوش درخشید و هم کفش طلایی و توپ طلایی رقابت‌ها را به خود اختصاص داد، در روزهای اخیر در یک مصاحبه گفت دوست دارد دوران فوتبالی خود را در خارج از آمریکا به پایان ببرد و از میان تیم‌های غیرآمریکایی به بارسلونا بیش از همه علاقه دارد و بارسا در قلب او جا دارد.

تیشیدور، عضو هیات مدیره باشگاه بارسلونا که مسئولیت فوتبال زنان این باشگاه را به عهده دارد نیز در واکنش به اظهارات راپینو به گل گفت که بارسا برای جذب راپینو آماده است ولی در عین حال باید در مورد پرداخت دستمزد و مسائل مالی محتاط عمل کند.

مسئول فوتبال زنان باشگاه بارسا در این باره گفت: «باید ببینیم در آینده چه بازیکنانی را جذب خواهیم کرد چون طراحی یک تیم عملیات پیچیده‌ای است. ولی من معتقدم ما برای خرید بازیکنانی در حد و اندازه راپینو آماده‌ایم.»

رقابت-بارسا-و-رئال-مادرید-برای-جذب-بهترین-فوتبالیست-زن-دنیا2

دیدگاه‌ها 0

*
*