رفتار دوگانه ی نیمار،عامل بالا گرفتن تنش در PSG

رفتار دوگانه ی نیمار،عامل بالا گرفتن تنش در PSG  : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، به نقل از موندودپورتیوو، نیمار روز گذشته خندان و سرحال به تمرینات گروهی پی اس جی بازگشت اما نزدیکان او همچنان اصرار دارند که قدم به عقبی در مورد او وجود ندارد و همچنان اصرار به جدایی دارد.

سریال کشمکش بین نیمار و پی اس جی وارد ابعاد تازه تری شده و باشگاه پاریسی به تدریج در حال خسته شدن از رفتارهای ستاره برزیلی است. هرچند نیمار به تمرینات گروهی بازگشته اما هیچ تغییری در رفتار دو طرف ایجاد نشده و به نظر می رسد طی روزهای آتی شاهد مذاکراتی جدی بین آنها خواهیم بود، یعنی درست زمانی که تور چین پی اس جی به اتمام برسد و قبل از 11 آگوست؛ اولین بازی پی اس جی در لوشامپیونا در پارک دوپرنس ؛ جایی که واکنش هواداران پی اس جی در قبال نیمار می تواند بسیار تعیین کننده باشد.

طبق ادعای اکیپ، این تاریخ، ضرب الاجل پی اس جی برای حل معضل نیمار است و تا آن روز مشخص می شود که نیمار بالاخره ماندنی خواهد بود یا باشگاه گزینه های جدایی او را بررسی خواهد کرد.

عصبانیت سران پی اس جی از نیمار در تور آسیایی شدت بیشتری گرفته است. نیمار نتوانست یا بهتر است بگوییم نخواست در تمرینات پیش فصل، بازی های دوستانه و نیز برنامه های تبلیغاتی پی اس جی شرکت کند و این مساله ضررهای مالی به باشگاه وارد خواهد کرد. در باشگاه بر این عقیده اند که نیمار مصدومیت مچ پا را بهانه کرده و اگر می خواست، می توانست هم زودتر به تمرینات برگردد و هم در تمام بازی های تدارکاتی حضور پیدا کند.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

رفتار-دوگانه-ی-نیمار،عامل-بالا-گرفتن-تنش-در-PSG2

در ادامه :

در پی اس جی منتظر حرکت بعدی نیمار نشسته اند و اینکه او شرایط خود برای اولین بازی پی اس جی در لیگ فرانسه را چگونه اعلام خواهد کرد. گفته می شود نیمار دیگر قصد بازی با پیراهن پی اس جی را ندارد و تا هفته بعد مشخص خواهد شد که این ادعا تا چه اندازه صحت دارد.

از سوی دیگر پی اس جی کار برای جدایی نیمار را ساده نخواهد کرد. بر خلاف شایعات، پی اس جی رقم فروش نیمار را به 180 میلیون یورو کاهش نداده و نه حتی 222 میلیون یورو که 300 میلیون یورو برای صدور مجوز جدایی ستاره برزیلی می خواهد. مورد نیمار برای ناصر الخلیفی، نه پول که حالا یک مساله غرور محسوب می شود.

جالب اینکه تاکنون نه بارسا و نه هیچ باشگاهی برای جذب نیمار وارد عمل نشده و پیشنهادی به پی اس جی نرسیده است. بارسلونا تحت هیچ شرایطی قصد پرداخت 300 میلیون یورو برای نیمار را ندارد و به چیزی جز معاوضه بازیکن هم فکر نمی کند. سقف مالی معاوضه نیز از 170 میلیون یورو بیشتر نخواهد بود.

پی اس جی نیز تمایلی به معاوضه بازیکن ندارد و بر خلاف شایعات، هیچ تماسی با بازیکنانی مثل کوتینیو، راکیتیچ و اومتیتی(ستاره هایی که می توانند وارد پروسه بازگشت نیمار شوند) نداشته است. در باشگاه بارسلونا نیز این موضوع را تایید می کنند که پی اس جی تحرکاتی پشت پرده در این زمینه نداشته است.

هنوز یک ماه تا پایان نقل و انتقالات فوتبال اسپانیا و فرانسه باقی مانده و در مورد نیمار، اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد. بازگشت نیمار به بارسا در حال حاضر بسیار دشوار به نظر می رسد ولی غیرممکن نیست.

 

رفتار-دوگانه-ی-نیمار،عامل-بالا-گرفتن-تنش-در-PSG3

دیدگاه‌ها 0

*
*