رسمی : فرشاد احمد زاده به پرسپولیس بازگشت

فرشاد-احمد-زاده-به-پرسپولیس-بازگشت

رسمی : فرشاد احمد زاده به پرسپولیس بازگشت ! به گزارش ” اسپرت اسکولار ” ، فرشاد احمدزاده که بعد از حضور در لیگ لهستان به ایران بازگشته بود و قصد بازی در لیگ ایران برای فصل نوزدهم را دارد،  طی روزهای اخیر پیشنهاداتی از سپاهان، تراکتورسازی و حتی استقلال  داشت، که در نهایت این بازیکن جوان و خوش آتیه ی کشور بعد از توافق نهایی با مسوولان پرسپولیس به این تیم بازگشت و آماده ی خدمت به سرخ پوشان پایتخت در لیگ نوزدهم است.

احمدزاده که روز گذشته مدعی شده بود که پیشنهادی از سوی پرسپولیس به او نشده، صبح امروز در جلسه‌ای با مدیران این تیم حاضر شد و ایرج عرب موفق شد رضایت این بازیکن را برای بازگشت به این تیم جلب کند.

هافبک شماره 10 سرخپوشان که در لیگ هجدهم از پرسپولیس جدا شده بود و مورد هجمه هواداران نیز قرار گرفته بود، طی این مدت بارها از تمایل خود برای بازگشت و عذرخواهی از هواداران بابت تصمیمش صحبت کرده بود و اکنون امیدوار است در فرصت دوباره‌ای که برایش شکل گرفته، آن را جبران کند و فصلی موفق را همراه پرسپولیس سپری کند.

احمدزاده بعد از توافق برای تمدید قرارداد شجاع خلیل زاده، مهدی ترابی و شایان مصلح، اولین خرید تابستانی این تیم محسوب خواهد شد و باید دید که آیا تیم پرسپولیس با توجه به مشخص نشدن سرمربی لیگ نوزده ، در نقل و انتقالات فصل ، خواهان به خدمت گرفتن بازیکنان دیگری است یا خرید و فروش بازیکنان را به بعد از انتخاب سرمربی موکول خواهد کرد؟

خبرهای پرسپولیس را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*