رسمی : انتقال هافبک دفاعی رئال به اتلتیک مادرید

انتقال-هافبک-دفاعی-رئال-به-اتلتیک-مادرید

رسمی : انتقال هافبک دفاعی رئال به اتلتیک مادرید ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، همانطور که روز گذشته رسانه های اسپانیایی ادعا کرده بودند، مارکوس یورنته به عنوان جانشین رودریگو هرناندز راهی اتلتیکو مادرید شد. قرارداد او 5 ساله است و اتلتیکو 40 میلیون یورو به رئال پرداخت خواهد کرد.

یورنته سه سال پیش به صورت قرضی به آلاوس رفت و آنقدر خوش درخشید که به رئال بازگشت اما نتوانست شایستگی هایش را به زیدان اثبات کند. او فصل گذشته با لوپتگی و سپس سولاری به ترکیب اصلی رئال راه یافت و توانست کاسیمیرو را نیمکت نشین کند اما پس از بازگشت زیدان، بار دیگر به نیمکت ذخیره ها تبعید شد. در پایان فصل، زیدان رسما به یورنته اعلام کرد که به او نیاز ندارد و یورنته که از اتلتیکو پیشنهاد داشت، با این باشگاه وارد مذاکره شد و خیلی زود نیز به توافق رسید.

در روزهای اخیر، دو باشگاه بر سر رقم انتقال، اختلافاتی داشتند اما در نهایت روی 40 میلیون یورو به توافق رسیدند.

 

این هافبک 24 ساله می خواست تحت هر شرایطی در شهر مادرید به فوتبال خود ادامه دهد و به همین دلیل پیشنهاد رم و اینتر را رد کرد. به این ترتیب پس از دو سال که رئال، تئو هرناندز را مستقیما از اتلتیکو به خدمت گرفت، این بار یورنته از رئال راهی اتلتیکو شد. همچنین در شش ماه گذشته او دومین بازیکن پس از موراتا است که با سابقه رئالی راهی تیم دوم شهر مادرید می شود. فردا قرار است مراسم معارفه یورنته برگزار شود.

لازم به ذکر است که سال 2006 نیز خورادو مستقیما از رئال به اتلتیکو رفته بود.

اخبار ورزشی اسپرت اسکولار را از دست ندید.

 

 

دیدگاه‌ها 0

*
*